Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik a női klimaxban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a női klimaxban kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés
Ez máoknál mit jelent?
2018. nov. 10. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok naprakész a témában, de a klimaxnak nem az a lényege, hogy a női nemi hormonok termelődése lecsökken, és nincs kedvük a nőknek szexelni (+ hüvelyszárazság, hőhullámok, hangulatingadozások)?
2018. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem csak akkor. 30 év körül is van egy kapuzárási pánik, hogy úristen, most van utoljára esélyem olyat találni, akivel családot alapíthatok vagy most van utoljára esélyem viszonzottan szerelmesnek lenni...Ugyanezek 40 körül is, klimax nélkül is, csak sokkal erősebben. Ilyenkor egy nő is képes mindent borítani. Klimaxolni még nem klimaxoltam, az is biztosan erősíti ezeket az érzéseket, de szerintem akkor már késő és ezt a nő is tudja. A kapuzáráskor még utoljára van esély valamit átélni. Ez elsősorban tudati, lelki szinten befolyásol és kvésbé hormonális okok miatt van.
2018. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

a kapuzárási pánik egy pszichológiai fogalom, szorosan nem kötődik a klimaxhoz.


és 30 éves korban is lehet ilyen pánikod, ezt életközépi válságnak hívják.


ilyenkor akarsz még élni, szerelmes lenni, dugni.


egy klimaxos nő meg éppen leszállóágban van.

2018. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

30eves vagyok es az amit az elottem.levok irnak teljesen alaptalan.

Én magam belsoleg kulsoleg 20nak erzem, a kivulallok is azt mondjak viccelek a 30al mert nem annyinak nezek ki.

En eggyaltalan nem erzek sot nem is gondoltam soha ilyenre amiket az elottem levok irnak.

Ez egyentol, mentalitastol, beallitottsagtol fugg. Sok nõ 40evesen szul. Lehet feszultebbek , de nem lehat altalanositani.

2018. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!