Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 körüliek, titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüliek, titeket is elkapott egy bizonyos kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

Mindig nyavajogtam magamban, hogy nem jön rendes pasi, most hirtelen többeknek is kellek, de nem nagyon akaródzik megállapodni..


Talán hozzászoktam a függetlenséghez az elmúlt 5 évben, de szinte riaszt a gondolat, hogy valaki kapcsolatot szeretne velem. Pedig eddig folyamatosan vágytam rá és bőgtem, hogy senkinek sem vagyok igazán fontos, erre tessék.. most igen, és zavar.


Utoljára 20 éves koromban szerettem valakit, 27 vagyok, azt hiszem teljesen be vagyok tojva az egésztől. Hiszen, ha most választok már gyereket akarnak meg együttélést meg ilyenek.. a kizárólagos szex is zavar, nem mintha az elmúlt pár évben nagyon szexeltem volna, de most megriaszt a gondolat, hogy ez már felnőtt kapcsolat, igazán hosszútávra terveznének velem..


Más érez így? Azt hiszem ez a sok gyakoris huszonévesen vagyunk a csúcson dolog is betett, úgy érzem ki kell használnom a lehetőségeimet, amíg még lehet..


2018. máj. 12. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem. 19 éves koromtól ugyanazzal a férfival vagyok kapcsolatba. Nincs semmi pánik!


Én úgy érzem most rád tört a rinya, a fene sem tudja miért, de ha sokáig tart akkor nem is kell nagyon választanod, megoldódik magától.

2018. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Rossz a hozzáállásod, mondjuk ezt már a "nem jön rendes pasi" is mutatja.

De ha ez zavar, akkor miért foglalkozol vele? Mondd meg, hogy te egyedül szeretnél maradni, mert ezt szereted, kész, pont.

2018. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Hülye az egész hozzáállásod. Én párkapcsolatban élek és eszünkben sincs gyereket vállalni se most, se később. Nincs kőbe vésve, hogy kell. Felnőtt emberek megbeszélik, mielőtt összejönnek, hogy mik a hosszútávú tervek. Csak így lehet tudni, van-e értelme összejönni, vagy más lesz az igazi.

Te amúgy láthatóan éretlen vagy egy párkapcsolatra. Akit ez megrémiszt, annak nem való kapcsolat. Jellemzően az első randi után nem keresnélek többet.


27/F

2018. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
27 évesen milyen kapuzárási pánikról beszélsz? Az majd 40 éves kor körül jön. Egyszerűen képtelen vagy elköteleződni, erről van szó.
2018. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Kapuzarasi panik a ferfiaknal van . Mi nok orokke tudunk korlatlanul sz.exelni. Gyereket is barmikor orokbe fogadhatok majd,ha akarok egyszer.

Kerdezo,tarts szeretoket es a helyzet megoldva.

35/N

2018. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, nőknél is van. A férfiak azok akik korlátlanul tudnak gyereket csinálni, nálunk záródik be a kapu a klimaxszal. Mindkét nemnél előfordul kaputárási pánik, ha nem élték úgy az életüket hogy legyen mire emlékezni...
2018. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Ötös, ezt a baromságesszenciát miota mantrázod magadban, hogy ennyire elhiszed? :D


A férfiak (a normálisabbja, aki keres rendesen és odafigyel magára) pont leszarják hogy hány évesek. Kapuzárásra a nőknek van okuk elsösorban, de szerintem ezt valahol te is érzed.

2018. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem kapuzárási pánik. Akkor inkább quarter life crisis.

Bár szerintem csak fogalmad sincs mit akarsz.

(Leírásod alapján kb házas pasi szeretőjének lenni, de valószínűleg ez a gondolat is taszítana.)

2018. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

30 körüli férfi vagyok, és pont a magadfajta csajok miatt nem kapott el semmiféle kapuzárási pánik, inkább biztonságban érzem magam egyedül.


Jó lenne, ha volna egy társam, akiben megbízhatok, akivel "kizárólagosan szexelhetnék" - de sok-sok példát látok arra, hogy a hozzád hasonló emberek (férfiak és nők) vagy megijednek az elköteleződéstől, vagy félreqrnak, mert nekik egy partner nem elég, mert még "élni akarnak", közben sírnak, hogy miért nem fontosak senkinek... egyre több az olyan ember, akinek mindenből csak a jó kéne, a kötelezettség és felelősség nélkül. Aztán ha nem kaphatják meg, akkor kapuzárási pánikról beszélnek és sajnáltatják magukat.


Kösz, akkor már inkább elvagyok egyedül.

2018. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
"Gyereket is barmikor orokbe fogadhatok majd,ha akarok egyszer. " - miért, Glamour napokon akciósan utánad dobnak egyet? Cuncimókus, az örökbefogadás nem olyan, mint a hétvégi shopping, alaposan utánajárnak, hogy megfelelő lennél-e az anyaszerepre...
2018. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!