Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A magyar fiúk/férfiak házasodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar fiúk/férfiak házasodnának a szomszédos országok lányaival?

Figyelt kérdés
Úgy mint Ausztria, Szlovákia, Ukrajna, Románia, Szerbia, Horvátország, Szlovénia?

2018. nov. 12. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha normális miért ne? Nekem nem számítana, csak az érdekelne, hogy szeressen.
2018. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Ausztribába biztos nem az ottani anyagi színvonalhoz képest a magyar bevétel "zsebpíz" kategória. Esélyük nincs.


Szlovákia - ja, főleg a felvidéki magyarokkal. Sima szlovákok annyira nem rajonganak a magyarokért.


Ukrajna - na az kéne... A jobb ukrán csajok már rég nyugatra menekültek, maradtak az "Ursulák"...


Románia - na, azt inkább ne.


Szerbia - sokan ott az állampolgárságra, útlevélre mennek a házassággal.


Horvátország - igen ott szokott lenni


Szlovénia - szintén

2018. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Igen, elvenném az albán Dua Lipát. 🙂
2018. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Persze!


nem vagyok rasszista, nem szeretem a szomszéd országok lenézését, ha kedves, intelligens, csinos, akkor miért ne?

2018. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Ukránnal, szlovénnel igen, szívesen.
2018. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ukrajnában sokat jártam, velük minden további nélkül. Találkoztam jó pár nagyon csinos rendes nővel.
2018. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
orosz a párom. nekem magyar alapból nem is kéne mondjuk. volt már cseh, román, spanyol párom is. mindegyikkel csak jó tapasztalatom van. kivéve a magyarral természetesen.
2018. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Köszönjük, hogy a gyengébbek kedvéért azért felsoroltad a szomszédos országokat :D Amúgy persze, ha egyébként jól elvagyunk, tőlem három országgal arrébbról is jöhet az illető hölgy.
2018. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

magyar nővel nem azok sajnos átestek a ló túloldalára.


szerbeket románokat Isten is úgy teremtette, hogy soha ne legyenek barátaink így nem


Osztrák nő csak osztrák férfivel szaporodik


horvát , szlovén jöhet :) jó a tapasztalatom velük :)


szlovák meg is-is. pofátlan lusta egy mackó gatyás nép, de vannak ott is jó csajok, csak hasonlóan pénz zabálók a magyar lányokhoz

2018. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen!
2018. nov. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!