Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Házasság

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
niceszisz nevű felhasználó kérdése:

Ismertek olyan magyar hölgyet, aki összeházasodott fekete Férfival és boldog házasságban élnek együtt? /Magyarországon/ Mik a tapasztalatok? 27/nő

Keress kérdéseket hasonló témákban: fekete, néger, házasság, párkapcsolat, kapcsolat, egyedülálló, férfi, , Nigéria, lagos

2018. aug. 10. 14:24  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Basszus. Ha akarsz és szereted, menj hozzá, ha nem, akkor meg ne :D

32/f

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2018. aug. 10. 14:27 Privát üzenet
Én csak 3 átbacott buta, csúnya magyar fehér nőt ismertem, meg 3 banánevő bűnözőt :D

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2018. aug. 10. 14:27 Privát üzenet
Csak olyat, akit felcsináltak, aztán hazamentek.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2018. aug. 10. 14:56 Privát üzenet
Egyik ismerősöm Angliában ment férjhez egy fekete férfihoz, akitől gyereke is. Máig boldogok együtt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2018. aug. 10. 14:59 Privát üzenet

+ született

Bocsi, ez lemaradt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2018. aug. 10. 15:00 Privát üzenet
Barátnőm szülei :))

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2018. aug. 10. 15:46 Privát üzenet
Ollókezű Edward nevű felhasználó válasza:

Nekem van nigériai ismerősöm, ő most nősült meg, magyar nőt vett el. Régebben elég jó barátok voltunk, mostanság viszont már nem nagyon szoktunk találkozni. Abszolút látom, hogy miért jött vele össze a felesége. Tőle tisztelettudóbb, intelligensebb, értelmesebb, kedvesebb emberrel még életemben nem találkoztam. Ha fehér lenne, rég lecsaptam volna rá, de sajnos a feketékhez nem vonzódok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2018. aug. 10. 21:10 Privát üzenet

kicsit se rasszista kérdés. kérdésbe fekete, nigériai jó lesz tagelve is.

ami viszont segíthet: nigériakról nem alakult ki jó véleményem. viszont fekete férfival élek.

az egyedülállót miért raktad bele? megkérte a kezed 8 nap ismeretség után, és most vacillálsz?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2018. aug. 10. 22:06 Privát üzenet

Hát én egy ideig dolgoztam a bevándorlási hivatalban. És bizony ott nagyon sok fekete férfi hozza le a csillagokat a gyanútlan szeretetre éhes magyar nőknek...

Én csak olyat láttam ahol a férfi kihasznalta a nőt a tart. Engedély megszerzése céljából házasság útján. Szóval nagyon nagyon körültekintően kell ilyenekbe belemenni.

Bár ezek nagyon trukkosek am.

24N

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2018. aug. 10. 22:29 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Egy ismerősöm tizenéve házas, 2gyerekük van.

A vidégi élet sajna nem nekik való.

Köszi fidesz!

Elüldözték őket OV nyuggerkommandósai.

Miattuk nem lesz háziorvosunk, illetve összevonják az ovis csoportokat, mert túl alacsony lesz a létszám(eddig pont a határértéken volt)

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2018. aug. 11. 07:39 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a címe annak a börtönös filmnek amiben egy fekete és egy fehér férfi a főszereplő, együtt öregszenek meg a börtönben és a végen megszöknek és egy focimeccset néznek? Abban az...
6db fekete páncélosharcsával és egy torokátum páncélos harcséval lehet együtt tartani arany sügereket?
Piros ruha fekete nylon harisnya együtt?
Lányok, asszonyok, kinek van/volt afrikai fekete származású barátja/férje? Milyen esetleges jellegzetes tulajdonságai miatt vagytok/voltatok együtt? (Udvariasabb, ragaszkodóbb,...
4 éve vagyunk együtt, de a barátomnak a szőkék jönnek be az en hajszinem meg szinte fekete?
Barátommal 3 hete vagyunk együtt és ünnepeljük a valentin napot! Fekete bögrét egy két szívvel vettem neki. Szerintetek?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Házasság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!