Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszabb házasságban volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb házasságban volt már a házastársad mellett alkalmi kapcsolatod (nem hosszabb szeretői viszony, csak kaland)? Hogy alakult ki, hogy lett vége? Nemet és kort is írjatok! (A nem a kérdésre válaszoló önkéntes erkölcsrendészeket jelentem. )

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1%
Volt, hosszabb rövidebb. Volt pár villám is, amik vonaton alakultak. Negyed, fél órás beszélgetés, leszálltunk, szex és mindenki ment a dolgára.
2018. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Flörtölések voltak, de egy idő után mindig kiderült, hogy a másik többet akar mint kaland, így egy idő után inkább hagytam. Kevés olyan nő van aki képes elfogadni, hogy ez csak kaland. Legalábbis én így látom. 37/F
2018. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
45N vagyok. 13 evig éltem az exemmel. Mivel újra és újra megcsalt de a szép szó nem használt, gondoltam féltekennyé teszem tudja meg milyen érzés....egy társaságban látványosan beszélgettem egy sráccal, összejöttünk 1 hónapra. Az exem sose birta feldolgozni még ma is képes megemlíteni, miközben még ezutan is tovább csalt. Végül otthagytam. Azt se birja megemészteni :-)
2018. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
1-es: férfi vagy nő vagy? 15 perc beszélgetés a vonaton és rögtön utána szex? Ha van ilyen, akkor hogy néz ki a másik? 10-es skálán 11?
2018. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
ma 17:51 Átlag. Az kérdés, kinek mi az átlag. Nekem, az itt istenitett vékony nők nem jönnek be. A van mit fogni tipusú nők jönnek be. Három vonatos volt, egy gimis lány és két kapcsolatban lévő. Ja és én is a nagy átlag vagyok. Semmi extra.
2018. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem volt!Ha masra lenne szüksegem vagy nyiltan talalom a ferjem elött h nyitott kapcsolat vagy elvàlok.

Egyreszt sose volt alkalmi kapcsolatom sem

Többre tartom magam minthogy elkapjak valamit(sok ismerösöm szedett össze dolgokat egyejszakasbol-sok nö HPVt.)

28N 7év együtt 1éve hazas

2018. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Nem volt. Minek? Szeretem a hàzastàrsam, mindent megkapok tőle amire vàgyom, nincs szüksègem màsra.

Plusz nem vagyok igénytelen, hogy x perc beszélgetés utàn dugjak valami vad idegen jöttmenttel. Ennél többre tartom magam. Ha nem működne a hàzassàgom, megpróbàlnàm megjavítani, ha nem megy , elvàlnék. Nem hazudnék a màsik képébe és nem alàznàm szarrà megcsalàssal. Van gerincem.

9. éve együtt. 32

2018. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekem volt, csak sajnos egymasba szerettunk, 1 evig tartott, nagy nehezen lezartuk. O volt nekem a nagy o, a tokeletes ferfi, de volt mar 1 gyereke elozo hazassagbol es ez nekem nagyon nem volt palya, emiatt komoly kapcsolatot nem kezdtem volna vele. De ezt leszamitva o eletem szerelme, kinkeservesen kizartuk es a ferjemmel maradtam (akkor mar 4 eve voltunk hazasok) es vissza tuduk hozni az erzelmeket, most ujra jo a hazassagunk, de a szivem melyen tudom, hogy a masik ferfi volt az igazi... nem erdemes belemenni egy ilyenbe mert ha egymasba szerettek az nagyon nehez szitut teremt. 33N
2018. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Almiréna válasza:
35%
Nálam is próbálkozott egy házas férfi, de nem lett semmi belőle. Ráadásul jóval fiatalabb vagyok nála.
2018. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Beleszerettem egy házas férfibe, aki úgy viselkedett, mintha szerelmes lenne belém. Olyan erősen vonzódtunk egymáshoz, mint a mágnes. Soha életemben nem éreztem ilyen erős szexuális vonzást. Harcoltam ellene, mert gyerekei is vannak, én is házas vagyok, gyerekkel, de annyi szenvedéssel járt elfojtani, ráadásul ő borította az egyezségünket és mégis megkeresett, hogy végül beleegyeztem. De másnapra meggondolta magát. Akkor mondta ki először nyíltan, bár utólag tudom, hogy célozgatott rá, csak nem értettem, hogy csak egy kalandot szeretne, többet nem. Magyarul egyszer megdugott volna és csá. Azzal indokolta, hogy félti a családját és engem is, mert sérülni fogok és nem ezt érdemlem, de azt gondolom, ezek csak szép szavak voltak, valójában csak a változatossághoz való jogát akarta fenntartani és nem arról volt szó, hogy nem tudott, hanem nem akart hosszútávú kötöttséget, arra ott volt neki a felesége, akit amúgy imád. Szóval úgy végződött, hogy ez nekem akkor nagyon fájt, mert addig a viselkedésével azt sugallta, hogy vannak felém érzései. Ezért nem mentem bele a kalandba, de ő se akarta. Hónapok múlva újra megkeresett. Akkor már feldolgoztam annyira, hogy kipróbáltam volna azt az egy kalandot, de eltűnt a lila ködben. Gondolom csak egónövelésre kellettem, arra elég volt az is, hogy igent mondtam. Vagy megint az kezdte zavarni, hogy nem viselkedtem elég guminőszerűen, kedves voltam, meg jártattam a számat, érdekelt, hogy van, mi van vele, na ezek óriási hibák egy szexkapcsolatban gondolom, mert le lettem építve. Többé nem fog keresni. Azt is tudtam, hogy a nagy l'amour után egyszer még jelentkezik. Most pedig azt tudom, hogy nem fog. Gondolom, most már más kalandokban van része.
2019. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!