Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szavakban válaszoló emberek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavakban válaszoló emberek. Miért teszik?

Figyelt kérdés

Miért kell szavakban válaszolni? Miért jó ez?

Miért nem lehet vissza is kérdezni? Oké, tegyük fel nem érdekli amit mondok, de akkor minek nyavalyog, hogy nem beszélünk, nem írunk egymásnak.

Sajnos az ilyen beszélgetéseket hamar lezárom.


2018. jún. 9. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak.
2018. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket rázd is le, csak unatkoznak és az időt akarják elütni.
2018. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
He? Bővebben: fingom sincs. 😂
2018. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
👍
2018. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
60%
wat
2018. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
mert lesz**arják!
2018. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Mert az számomra nem beszélgetés, ahol kérdésekre kell válaszolnom és visszakérdeznem. És unom, hogy ezt mások nem érzik kínosnak. Mondjuk én egy szóban akkor szoktam válaszolni, ha nem érek rá (de akkor szólok is, hogy ezért van), vagy ha le akarom rázni az illetőt. De próbálom szemléltetni, milyen egy szar beszélgetés és milyen egy jó a szememben. Vegyük mondjuk azt, hogy az illetők nem ismerik egymást és nem sokat tudnak egymásról, mondjuk csak egymás lakhelyét.


A szar:

-Szia:)

--Szia:)

-Te is budapesti vagy?

--Ahha

-És merre laksz a városon belül?

--VI. ker. Te?

-Én XI.

--És mi a hobbid?

-Szeretek kondizni és rajzolni.

--Az jó.:) Én táncolok 4 éve.

-Milyen tánc?

--Jazz balett. Te tudsz táncolni?

-Nem tudok..............

.........és szavak nincsenek rá, mennyire kibszott unalmas ez a beszélgetés.


Lássuk azt, aminek van értelme:

-Szia!:)

--Szia:)

-Látom, egy városban lakunk... Itt is születtél, vagy csak később költöztél fel?

--Itt is születtem, igen, de még van része a városnak, amit így sem ismerek. Az ember talál mindig valami újat.


[itt befogod a pofád és nem kérdezgetsz tovább, hanem elkezded az IGAZI beszélgetést]


-Én nem régóta lakom itt, szóval még van bőven újat mutatni. :D Még az is lehet, hogy tudnál segíteni. Mondjuk mivel a belvárosban lakom, egész jól tudok már boldogulni.

--Már ami a kocsmákat illeti, igaz?:D

-Ennyire alkesznak nézek ki? :D Nemár... Jó, kocsmákat is ismerek, de nem csak azt. Vagy ez nálad szitokszó?

--Nem, én is szoktam járni ilyen helyekre. :D Bár nem bírom a piát.

-Egy lány sem bírja a piát. Aki igen, attól meg jobb félni.:D De a bort azért szereted, igaz?

--Fogjuk rá. A rosé elmegy. Fröccsben.:D Csak hogy ne kelljen tőlem félni.

-Akkor nem matcheltünk volna.

--Kivéve ha szeretsz veszélyesen élni.

-Van, amiben, de ebben annyira nem...:D

--Mint például?:)

blablabla


emberek.


A kérdezz-felelek nem beszélgetés. Az egy kupac szar.


A beszélgetés az, amikor a másik válaszol, te arra reagálsz, de érdemben reagálsz, úgy, hogy tudjon rá valamit építeni. Ha nem akar építeni, akkor meg hagyni kell. Attól nem lesztek sem jó pasik, sem jó beszélgetőpartnerek, ha vért izzadva feltesztek a lánynak minden kérdést. Én azt szeretem, ha válaszolok és a másik reagál, kifejti a maga véleményét, átkanyarodik más témákba és hirtelen egy téma ezer felé ágazik tovább és az a probléma, hogy nem tudjuk, melyiket válasszuk, nem az, hogy elfogyott.


Tudom, hogy ehhez kell agy meg kreativitás, de pls... Aki unalmas, ne csodálkozzon, ha leszarják.

2018. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Aki nem kérdez vissza, AZT NEM ÉRDEKLED!!!
2018. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kedves #7-es tökéletesen leírt mindent szerintem :D


Egyébként nem egyszer találkoztam emberekkel akik mondogatták 'végre valaki akivel lehet beszélgetni.. általában mindenki csak egyszavazik'. Mondanom sem kell, érdemben ők sem tudtak többet, körülbelül 5 perc után elhalt a dolog és bevallom, nagyon nem bírom az ilyet.

Valószínűleg én fogom ki mindig a 'rossz' embereket, de elég ritkán találkozom olyannal akivel igazán el tudok beszélgetni és tartós is marad a dolog :/


F

2018. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
#7 példája elég jó, de pl nekem egy vadidegennek egyből ilyen flörtölgetős beszélgetést folytatni, akit még nemis láttam soha..nekem ez sok lenne. Engem az sem érdekel, ha a csetes beszélgetés úgy zajlik, mint az első példád, mert úgyis csak az számít, hogy élőben kijövünk-e. A cset minősége pont nem érdekel, nem abban kell jónak lenni, hanem élőbeszédben.
2018. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!