Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy egyébként jól működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina0318 kérdése:

Egy egyébként jól működő párkapcsolatot feladnátok amiatt, hogy a társ nem akar házasságot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen,már szakítottam ilyen okból.Valahogy nem tudtam magam túltenni a kijelentésen.Ha nem mondta volna ki,hogy nem szeretne házasságot,mai napig vele lennék,még úgy is,ha nem házasodunk össze.De miután közölte,mindig azon kattogtam,hogy mit képzel magáról...
2019. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mert akkor ez számomra nem egy jól működő kapcsolat, hiszen ellentéteaek a jövőbeni terveink.
2019. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Tekintve, hogy én az elején tisztázom az ilyen jellegű szándékaimat, valószínűleg nem is jutnék el odáig az illetővel, hogy társként jól működő párkapcsolatom legyen vele. Egyébként viszont igen, az nem egy jó párkapcsolat ismérve amikor a feleknek ennyire különböznek a jövőbeni tervei, esetleg életfelfogása. Nekem fontos a házasság, ahogy a gyerek is, tudatosan kerestem olyan párt, aki osztja ezeket a nézeteket. Ha már "késő", és belebonyolódtam egy ilyen viszonyba, nehezen bár, de meg tudnám tenni ezt a lépést. Ez alapján ugyanis semmi keresnivalónk egymás mellett.
2019. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
63%
Nem. Nekem ez nem sokat jelent.
2019. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, miért nem akar. Ha belekezd a vergődésbe, hogy kisemmizem, akkor szívfájdalom nélkül.

Egyébként ha logikus érvei vannak, és nem a bizalom hiányzik, akkor benne maradnék, de gyereket nem vállalnék. Kérdés, hogy ez neki így mennyire felel meg.

2019. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Akarok majd gyereket, de kizárólag házasságban.
2019. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Én vagyok az a társ, aki nem akar házasságot. Nekem nincs kifejezetten jelentősége az intézménynek (+millió olyan indok, amit a párom tud és semmi köze a bizalmatlansághoz). Mi megàllapodtunk az eljegyzésben, de maga az esküvő nem lesz megtartva.
2019. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem, mert nálam semleges a házasság.

32/f

2019. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Az a nagy álmom, úgyhogy igen, ha "csak úgy" nem akarja, viszont a mostani párom rokonaival vannak problémáink, ami miatt egyelőre úgy tűnik, hogy egyhamar ez nem fog tudni megvalósulni, viszont mi együtt akarunk lenni, és továbbra is akarjuk, de ha többet kell várni, csak ezért nem fogom elhagyni. Szóval egy kicsit helyzetfüggő is talán, a mostani szituról a párom nem tehet.


20-as L

2019. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy adnám fel, ellenkezőleg! Ettől szeretném meg mégjobban! Én sem akarok házasságot. SOHA!
2019. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!