Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm terhes és megerősza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm terhes és megerőszakolták. Ez nagyon megváltoztatta, de nem akarja beismerni és segítséget sem akar elfogadni például pszichológus. Az egész kapcsolatunkat tönkre teszi ez az állapot. Volt valakivel hasonló? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Terhesen megerőszakolták?

Vagy előtte?

Kitől terhes, tőled vagy az erőszakolótól?

Hány éves?

2016. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, jó lenne kicsit több infó...
2016. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 omba ***** válasza:
100%

Az a baj az ilyen krízishelyzetekkel, akár az alkoholizmussal, hogy míg ő nem ismeri be magának, hogy nagy a baj, addig kb nem lehet semmit tenni.

Ő ment tönkre lelkileg, ez jelentkezik abban, amit írsz, hogy tönkre megy a kapcsolatotok.

Extra türelmen kívül nekem nincs nagyon más ötletem

2016. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Leírás a részleteket?a türelem tényleg fontos.egy ilyen eset egy életre trauma.sohasem fogja elfelejteni.el sem tudom képzelni én hogy élnek meg egy ilyet.biztos a legrosszabb dolog a világon.ha a gyerek a tiéd és szereted tarts ki mellette.rad van talán a legnagyobb szüksége.ha nem a tiéd a gyerek te döntsd el hogy kitartást és mellette.es tudnád e sajatodkent szeretni v sem.bar a gyerek nem tehet semmiről a bnod sem.gondold végig mellette maradsz támogatod és segited e.legyel türelmes ezt aki ilyenen nem esett át else tudja képzelni mit élhet át.esetleg próbálj fórumot vagy cikkeket keresni hasonló nőkről.nekik h sikerült.mit érezték.mennyi idő kellett amíg helyrejottek lelkileg.sajnalom a bnodet :-(

Remélem helyrejon és kitartást erőt kívánok nektek.am hány évesek vagytok?

2016. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tőlem terhes és 19 éves.
2016. júl. 14. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Volt valakivel hasonló?": Persze haver, szinte minden embernek az ismerettségi körében van minimum 1-2 olyan terhes nő, aki kapcsolatban él, de amúgy megerőszakolják.... hisz ez egy teljesen normális dolog.


Öcsém, először tanulj meg fogalmazni, meg normálisan leírni a bajodat, kicsit részletesebben... így eléggé kamunak és komikusnak hangzik a kérdés.

2016. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
19 és terhes? wow. 24 vagyok, nem értem hogy képesek az emberek ilyen fiatalon gyereket vállalni. Ilyenkor még tanultam, munkám sem volt, nem hogy gyermeket vállaljak.
2016. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

menjetek el ketten együtt párterápiás dologra. Legalább miattad, mert neked is megfelelően kell tudnod kezelni a helyzetet, iránymutatásra van szükségetek.

Ami miatt mindenképp muszáj lenne elmennie barátnődnek, az a kicsi. Ha egyfolytában rejteget valamit, szégyell, azt a viselkedésmintát a pici az "anyatejjel" szívja majd magába, és sérült jellemvonásokkal fog rendelkezni idősebb korában. úgyhogy jó lenne most az anyát meggyógyítani, mert így később a gyermekre is pszichológus vár!!!!

2016. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!