Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A rossz kapcsolatok valósága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz kapcsolatok valósága?

Figyelt kérdés

'Á'ltalában nem én 'G'ondolom túl úgy érzem. 'NY'ers valóság az, hogy sokunk rosszul választ társat. 'E'nnek eredménye, hogy a 'SZ'eretetünket elpazaroljuk. Sok ember könnyen 'K'ezeli az eseményeket, de v'A'nnak akiket ki kell rángatni a gödörből. 'I'gen, nem vagyunk egyformák, de 'T'alán 'T'udunk közös nevezőt találni. Hogy a 'V'ilágunk mennyire jó v'A'gy rossz, 'GY'akorlatilag a saját döntéseink következménye. 'O'kkal történik minden, sokszor csak annyi az egész, hogy bénultan ülün'K' a forgatagban.


Vannak akik még így látják?



2019. jan. 13. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A nagybetűket összeolvasva egy újabb értelmes szót kapunk?Én azt hittem,és mélyet csalódtam.😥
2019. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű volt olvasni ezt az írást!


Sokan nem ismerik saját magukat, úgy mennek bele egy kapcsolatba, hogy fogalmuk sincs, hogy kit is keresnek valójában, sokan kapcsolatfüggők, sokan önzők és egoisták. És nagyon sokan meg gyávák kilépni egy rossz kapcsolatból, mert úgy vannak, hogy minek, úgysem találok még egy embert.


Sokan elfelejtik, hogy könnyű megszerezni, de megtartani a nehezebb. Egy kapcsolatot napi szinten ápolni kell mind a két félnek egyaránt.

2019. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát valaki csak érti a kérdésem! ;)
2019. jan. 13. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te kis furfangos.
2019. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami üzenet egy felhasználónak?

A kiemelt betűkből az jön ki:Ágnyeszka itt vagyok.

2019. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös. Áááá, az csak a véletlen műve lehetett! Koncentrálj a kérdésre. :)
2019. jan. 13. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

A "SZ"eretet nem holmi "E"rőfor"R"ás, hogy csak úgy "E"l lehe"T"n"E" pazarolni. Ez korlá"T"lanul rendelkezésre áll.


Az más kérdés, hogy sok emberben olyan mélyen van, hogy nem nagyon lehet kibányászni, akár a szibéria alatt meglapuló ásványkincskészlet. 😎

2019. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért találták fel a bányagépeket, hogy ha mélyen van az ásványkincs, azt a felszínre tudják hozni. Még egy mamut csontjait, kövületeit is megtalálják kis szerencsével! ;)
2019. jan. 13. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Kódolt társalgás romantikája! :D
2019. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Olyan cukik vagytok. :D

32/f

2019. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!