Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veled szokott úgy lenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled szokott úgy lenni, hogy idővel felértékelődnek azok a kapcsolatok, amikre kissé rossz szemmel tekintettél korábban? Felszínes lennék?

Figyelt kérdés
Pl. Olyan személlyel volt viszonyod, akit kevésbé tartasz vonzónak, emiatt talán lenézed, de mégis ő talán a legrendesebb ismerősöd és sokszor, amikor beszélgettek az nagyon jó érzéssel tölt el. (ilyenkor az emberek arra gondolnak, hogy szeretnének ilyen rendes párt vonzó formában:)) ami abszurd kívánság)

2018. febr. 15. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van rengeteg barátom az ellentétes nemből. Mi ezen a furcsa? Hova tovább, miért lennék emiatt felszínes? Már nem egy párkapcsolatom volt, ahol a másik fél megfelelt mind külső, mind belső tulajdonságait tekintve... Érdemes kivárni és nem csak azért erőltetni, mert nincs épp "jobb".. ezzel összetörve a másik szívét. Bár talán kicsit elrugaszkodtam... viszont ez már közel sem felszínes, mint inkább szívtelenség.
2018. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem a külsőségekből ítélkezem.

Legnagyobb hazugság lenne önmagam számára, ha csak szép és vonzó emberekkel ismerkednék. Az élet amúgy is már megtanított erre, tehát ilyen nincs. Csak aki tapasztalatlan vagy fiatal (egy és ugyanaz) hiheti, hogy ami szép az jó is. :))

2018. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem felszínesség, de kicsit talán kegyetlenség.

Feltételezem ő továbbra is mashogy érez irántad és még él benne a remény, amit minden egyes beszélgetésetek csak táplál.

Nem egyenlő alapokon és érzelmen nyugszik a baráti kapcsolatotok.

2018. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lenézni valakit, mert nem olyan vonzó?

Azért ez mi, ha nem felszínesség. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik nem vonzók, de nem nézem le őket sem, sőt, sokukat becsülöm nagyra, és tisztelem.

Olyan volt, hogy összejöttem egy izompacsirtával, de az éjszaka után rájöttem, hogy még jó, hogy nem feküdtem le vele, mert annyi esze sincs, mint egy marék lepkének, és kergetett a telefonhívásaival, szüleimmel üldöztettem el szegényt, mert nem értett egy nemből. Aztán volt olyan is, hogy egy kis alkohol hatására csókolóztam egy haverommal, aki folytatta volna ezt kapcsolat formájában, de nekem nem tetszett, nem vonzódtam hozzá, őszintén elmondtam ezt neki. A barátságát elveszítettem, de hogy valaha is lenézzem azért, mert kiálló, csúnya, kapa fogai vannak? Soha. Egy hatalmas arc, és kiváló mérnök, amely pályára én alkalmatlan lennék.

A legjobb ismerőseimhez egyébként valóban pont nem vonzódom, de hogy lenézném őket?

Nem tudom hány éves vagy, de jó, hogy vannak ilyen gondolataid, mert lehet, épp most kezded el felfedezni, hogy mitől lesz egy ember valóban értékes személy. Csak így tovább.

A párodat azért úgy válaszd meg, hogy egyszerre legyen számodra kívül is és belül is vonzó.

Csak a kíváncsiság kedvéért: hány éves vagy?

31/N

2018. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4 Ebből a szempontból kiakartam javítani magam utólag, mert rosszul fogalmaztam, túlzás lenne, hogy lenézem őt. Nagyon tisztelem őt, mint embert.


Csak akkor néztem kicsit szúros szemmel rá, amikor nyomult, ha úgy vesszük talán nem épp a külseje miatt, hanem mert érezte, hogy nem akarok semmit, ennek ellenére is erőlködött. Én senki után nem tepernék, bármennyire is tetszene.


Nem vágyom izompacsirtákra, és nem tetszenek az üresfejű szépfiúk még távolról sem. Ha belegondolok, általánosságban nem nézek le senkit a hibái miatt, nem erről szólt a kérdés, inkább idegesít az, ha nyomul, vagy a szexuális vonzalmát fejezi ki irántam, de szósincs arról, hogy emberileg lenézzem.

2018. febr. 15. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké. Igen, néha az ember kicsit hosszabb ideig emészti meg, hogy egy adott ember milyen benyomást is tett rá, hová is tegye őt a szívébe, milyen viszonynak is örülne vele a legjobban. Ezt nem tudjuk mindig. Én tiniként nagyon nem tudtam, most 30-asként sem tudom mindig azonnal. Ez normális dolog. Kicsit dolgozod fel az élményeket, amik hozzá kapcsolódnak, s van, mikor elmélyül benned az a sok hatás, ami tőle ért. Főleg, hogyha voltak hatások.. Merhogy vannak emberek, akikkel csak úgy nyom nélkül beszélgetünk, ismerkedünk, mert nincs a személyiségüknek mélysége, és van, akit meg ahogy fokozatosan ismersz meg egyre jobban, egyre jobban kedveled őt. És ilyenekből van néha az, hogy még előbb-utóbb akár szerelem is kialakul. Sok ilyen van, régen még több volt.

Ez igaziból normális dolog.

2018. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!