Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan ismerősötök, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, aki anyagi érdekből házasodott?

Figyelt kérdés
Ismertek olyat, aki szerintetek azért ment férjhez vagy vett el feleségül valakit, mert abból anyagi hasznot remélt?

2019. jan. 16. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Egy olyat igen, aki anyagi érdekből maradt benne az elromlott házasságában. Nem tudom, hogy ez számít-e.
2019. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Volt egyetemi szaktársam, akibe bele voltam zúgva egy-másfél évig 19-20 évesen. Hülye voltam én is, mert akkor is látszott, hogy még az átlagos férfiaknál is törtetőbb, ambiciózusabb, karrieristább típusú nő. 30-as kövér vállalkozó fas zival van együtt, már gyerekük is lett. Egy társaságban mozogtunk, abszolút látszott rajta hogy a felső tízezerbe tart és mondta is, hogy milyen tervei vannak, mikre kell a pénz, hogy kellene megvalósítania őket, stb. Megtalálta a forrást hozzájuk.


25/F

2019. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Egy ilyet ismerek konkrétan. Egyik barátnőm huga. Kiment külföldre "bébiszitternek" (igen, pontosan az amire gondolsz). Aztán kint megismert valami gazdag 50es palit, fél év múlva már házasodtak is. Éli a kis luxus életét, ha hazajön akkor összefekszik fűvel fával. Inkább nem véleményezném.

Olyat többet is ismerek, akik viszont tök jól eléldegélnek a párjuk pénzéből. Talán a házasság nem csak anyagi megfontolásból történt, viszont a közös kasszát kierőszakolták. Nincs túl sok a férjüknek se, ők viszont egy percet nem hajlandóak dolgozni, inkább elveszik a párjuk fél fizetését aztán hisztiznek ha valamire nem marad pénz. Ilyet sajnos többet is ismerek. Szinte az összes nagy közös kasszázó ismerősömnél így mennek a dolgok. Kérdezés nélkül szórja a párja pénzét mert hogy egy házasságban minden közös, és neki jár a férje fizetése...

2019. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

#2

Ahhh, köszi, a kövér vállalkozóról mégis eszembe jutott egy, bár ő nekem nem ismerősöm, csak egyik rokonom haverja, én még nem beszéltem vele, de tudom, ki az.

A pasi elvett valami csajt még évekkel ezelőtt, akinek a szülei révén egy csomó pénze van, ebből a lóvéból futtatta fel a vállalkozását, a telephely is a nő tulajdonában van. Amúgy utálja a feleségét, van már évek óta barátnője mellette (a feleség nem tud róla, szerintem egyszerűen nem akar tudni róla), néha vele megy nyaralni, meg stb. Őt (állítólag) szereti, de ő meg csóró, így nem vette el, a felesége jobb üzlet volt.

1-es voltam

2019. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ismerek ilyet,nőt,és férfit is. Bár hozzáteszem: ezeket a helyzetek sejti a környezet,de egyik fél sem vállalja be az anyagi motivációt.
2019. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet, ami egyertelmuen anyagi okok miatt volt.

Egy pasi elvett egy bő 10 évvel idosebb, kogazdag orosz nőt, akivel kikoltoztek Németországba. A pasi folyamatosan csalja.

2019. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek ilyet. Olyan van, akik azért házasodtak össze, mert jár az adókedvezmény. De amúgy is együtt éltek évek óta. Végül is, ez is anyagi érdek, de gondolom nem ilyen esetre gondoltál...
2019. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, nem a kozvetlen kornyezetembe, a ferjem munkatarsa. Jol szitualt not vett felesegul, sohase szerette, de azert lett egy kozos gyerekuk. Pali felrejarkalt, a no megtudta es kitette az utcara (a haz a feleseg tulajdona). Kesobb visszafogadta, a pali megsem tudott megulni a f.rkan es ismet kihajitotta. Most lakbert fizet, mert a szulei sem fogadtak be, tegnap telefonalt a paromnak, hogy kolcsonkerjen 3000 forintot :))))
2019. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!