Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akit még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit még tanulmányai alatt (főiskola, egyetem) jegyeztek el, vagy akkor házasodott meg?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a környezete (család, barátok) hogy viszonyult ehhez. Korainak tartották, vagy esetleg furcsának, hogy még tanul, de már házasodni készül? Vagy normálisnak találták?

2016. szept. 24. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok utolso eves, masodik diplomam utolso felevenel tartok es heti 30 oraban dplgozom.2 eve egyutt elunk, 4 eve vagyunk egyutt. Semmit sem szoltak, orultek:) persze, ha semmilyen kereseted sincs, nem eltek egyutt furanak tartom.
2016. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
nálunk is az utolsó évben jött az eljegyzés, a szüleim kicsit korainak tartották, kicsit tragikusnak élték meg, hogy mostantól majd biztos otthagyom az egyetemet és tönkreteszem ezzel az életem, de ha vártunk volna még fél évet az eljegyzéssel, akkor minden bizonnyal minden megváltozott volna. mert egyébként nem éltünk együtt már két éve akkor, nem dolgoztam én is 30 órában egyetem mellett, ááá, dehogy. maga az eljegyzés MINDENT megváltoztatott. na, nekem kb így álltak hozzá. de végül belenyugodtak, probléma egyébként nem volt belőle, csak kaptam egy-két negatív megjegyzést az időzítésre vonatkozóan. a barátok közül leginkább örültek nekem, egy lány volt, aki (szerintem egyébként irigységből, bár tudom, gonosz dolog ezt mondani/gondolni) rákérdezett, hogy nem korai-e, és hogy netalán baba jön-e. róla annyit kell tudni, hogy akkor nagyjából öt éve volt együtt a párjával és nem egész egy éve éltek együtt, ráadásul a pasi hírhedten nem akar házasságot (míg a barátnőm meg igen). ezért gondolom, hogy miután mi két év járás/együttélés után eljegyeztük egymást, kicsit fájdalmasan érintette. de ezt leszámítva semmi nem volt, örültek nekünk :)
2016. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Nálunk egyáltalán nem élték meg nehezen, mert hatéves a képzés, amire járok (25 vagyok), a párom pedig egy tízessel idősebb, őt már inkább piszkálták, hogy ideje lenne. Na jó, anyukám egy kicsit nehezen viseli, de ugyanez lenne 18 és 38 évesen is, nehezen ereszt szegény :)
2016. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem technikusi kepzes alatt jegyzett el a ferjem. 21 voltam, o 23. Ekkor mar 5 eve jartunk, 3 eve egyutt laktunk. Kulonosebben nem lepodtek meg. Eljegyzesi bulira is jott mindenki. 2 ev mulva eskudtunk.
2016. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, bár akkor már 24 éves voltam. És nem terveztünk azonnal, egy éven belül esküvőt. Szüleimet kb. annyira érdeklem, hogy elmondtam nekik legalább 4x, és azóta is elfelejtik, pedig rajtam van a köves gyűrű is mindig. Többi ismerősöm gratulált. Meg pár humorharold elkezdte, hogy fiatal vagy még ahhoz, miért akarod tönkretenni ilyen fiatalon az életed blablabla.
2016. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

24 éves voltam, felsőfokú szakképzés (nem egyetem) első évének végén, már a nyáriszünetben volt az eljegyzésünk (még 1 év volt hátra a suliból). A szakvizsgám után szinte azonnal találtam munkát, összeköltöztünk, és fél évre rá össze is házasodtunk.


A szüleim örültek neki, illetve édesanyámnak nem is esett le, hogy megkérték a kezem, mert nem kommentáltam, csak megmutattam a gyűrűt. :) 1 hónap múlva szaladt oda, miután egymás közt beszéltek róla, hogy hát ő miért csak most tudja ezt meg??? -.- Nem is értettem mit gondolt mit jelent a gyűrű...

Örültek, hogy férjhez megyek. Azért is, mert a testvérem részéről ilyesmire nem nagyon számíthatnak. 35 éves, anyuval él, és semmi kilátás nincs rá, hogy akár kapcsolata legyen, nem hogy férjhez menjen.


A férjemet kérdezte az egyik nem túl közeli haverja, minek nősül meg, annyi nő van még akit megdughatna...erre csak annyit mondott, hogy lehet hogy sok nő van akivel lefeküdhetne, de neki ők nem kellenek.

A közelebbi barátai örültek (legtöbben), ott is voltak az esküvőnkön. Az egyik lány pár nappal korábban bepróbálkozott egy kicsit a férjemnél. Ő röhögve mutatta meg az üzeneteket.

2016. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :) És gratulálok a házasságokhoz :)
2016. szept. 28. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!