Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Annyira nem jó a szex az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem jó a szex az asszonnyal, hogy már nem is vágyom rá. Mennyi időt kínlódnak így más férfiak, mielőtt félrelépnek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 02:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

A lelkiismeretemmel sem szeretek jobban kínlódni, mint az asszonnyal, így vagy megoldom vele vagy nem kínlódom egyikkel sem.

32/f

2019. jan. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Mi a rossz? Mi nem működik? Régebben jó volt? Vagy sosem volt az igazi? Mi változott meg?
2019. jan. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Imádom mikor esküvő előtt vagy nincs szex v akkkor is szar de azért összeházasodnak az emberek. Válj el ne kurj félre..
2019. jan. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%

En 4-5 éve birom.

De le lehet a szexről is szokni.

Havonta 1x megerőltetem magam és lefekszem vele.


Félre nem lépek

2019. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

Legtöbb pali beleimpotensedik a házasságába egy ilyen nő mellett. Addig agitál a félrelépésen, amíg már nem áll a ceruza.

A gond csak az, hogy evvel együtt jön még vagy 30 egészségügyi gond is, kb innen kezdődik a ravatalozóba vezető út.

2019. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Akkor én már közeledek. Nem gondoltam összefüggést, de jönnek a nyavaják folyamatosan. Akkor már csak azt remélem, hogy nem olyan hosszú az az út...
2019. jan. 26. 12:59
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban mit értesz azalatt, hogy "nem jó"? És hogyan próbáltatok rajta javítani?
2019. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
5%
Valoszinu asszonynak van jo szex mással.. Hozadék..
2019. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem élvezi, és kedve sincs hozzá. Beszélgetni próbáltam vele erről, de nem lehet. Ha azt kérdezem, hogy mit csináljak máshogy akkor azt mondja, hogy semmit, jól csinálom. Neki minden jó így ahogy van, elmondása szerint. Közben meg látszik, hogy nem élvezi. Amikor meg kezdeményeztem, kiült az arcára a kérdés, hogy "mááár megniiiit, mineeek, muszáááj???" De el nem utasított egyszer sem. Ennél mondjuk kevesebbszer kezdeményezett. Annyit elértem a téma feszegetésével, kérdezgetésekkel, hogy nagyon durva dolgok derültek ki róla. Ha én lennék a nő, akkor biztosan elválnék tőle, olyan dolgokat tudtam meg. De ezek nem közvetlen tartoznak ehhez a témához.
2019. jan. 27. 23:21
 10/38 anonim ***** válasza:
Mik derültek ki,megerőszakolták? Mert tipikus férfi hibáztatja az áldozatot..
2019. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!