Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nélkülem ment iszogatni, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem ment iszogatni, nem volt őszinte?

Figyelt kérdés

Férjemmel négy éve vagyunk együtt, van egy négy hónapos babánk. Nem mindig vagyunk boldogok, előfordul veszekedés, mostanában én vagyok sokszor kiakadva, sajnos a terhesség meg szülés megviselte a testem, még van rajtam 12 kiló plusz, de így is 63 kiló vagyok, de magamhoz képest ez sok :(

Az a lényeg, hogy attól tartok, férjem nem fog kívánni, ezért máshoz megy. Amíg fürdött, belenéztem a telefonjába. A közösségi oldalon van egy messenger csoport, a szombat esti összejövetel résztvevőivel. Akik töltöttek fel képeket, amik akkor készültek. Volt rajt egy nő, akit férjem nem említett és egymás mellett ültek több képen is.

Férjem itthon ülő típus, évente kb 4-5 alkalommal megy el kikapcsolódni, nincs igénye többre. Iszogat barátaival, elmennek szórakozóhelyekre.

Most szombaton is ez így történt, egy jó barátjának szülinapi házi bulija volt. Csendesebb összejövetel volt, nem volt nagy berúgás, férjem éjjel kettő óra körül ért haza, én megébredtem, pár szót beszéltünk, de nem volt részeg, csak jókedvű :)

Másnap kérdeztem tőle, kik voltak még ott, nagyjából ismertem mindenkit, akit felsorolt. De azt a nőt nem említette. Nem tudom, hogy szándékosan e vagy nem, de gyanús. Mit csináljak? Ha elmondom, hogy láttam a képeket, és miért hazudott, akkor lebukok, hogy tudom a telefonjának a feloldókódját, így többé nem tudnám megnézni kivel mit beszél.

Viszont jó lenne tudnom, hogy miért nem mondta el, hogy az a nő is ott volt. Volt más nő is, ismerem őket, ezt, akit elhallgatott, csak látásból. Nem is tudtam, hogy a társasághoz tartozik már.

Kinek mi a véleménye?


2019. febr. 4. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Varj meg egy kicsit, keress jeleket, esetleg, hogy kesobb is ott lesz-e valamilyen esemenyen az a no. Lehet, hogy csak egyszeri alkalom es epp ugy ultek le.
2019. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Szerintem itt nem az a kérdés hogy miért nem említette azt a nőt. Inkább önmagadban vagy elbizonytalanodva.

Szerintem az lenne a legjobb ha őszintén elmondanád neki mit érzel. Mitől félsz, hogy már nem kíván. Stb

És ha normális, empatikus majd megnyugtat hogy feleslegesen idegeskedsz.

Én is voltam hasonló helyzetben. Én mindig úgy csinálom hogy leülök és elmondom a páromnak hogy mi bánt, és a legtöbbször kiderül hogy tök felesleges az idegeskedés mert úgy szeret ahogy vagyok.


Őszinteség. Kommunikáció!


Annak meg nincs értelme hogy nekiugorj a nő miatt valószínűleg azért nem mondta hogy ne kombinálj. Mert jelentéktelen.

2019. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Sok pasi konfliktuskerülő, így inkább el se mond olyan dolgokat, amibe a másik rémeket láthat, vagy félreérthető. Nem hinném, hogy érdemes ezen aggódnod, hisz sose jár el otthonról, nem ad okot a féltékenységre, te csak kivetíted a saját félelmeid rá. Inkább abba ölj energiát, hogy visszanyerd az önbizalmad, mert ha állandóan így várod haza, ilyen gyanakvóan, rosszindulatúan, depisen, abból előbb-utóbb valóban megcsalás lesz, meg válás. De ha kedvesen, mosolyogva, szerető stílusban állsz a férjedhez, akkor az az 1-2 kg súlytöbblet sem szokott számítani.
2019. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg kicsit kamuzz, hogy az egyik jelenlévőtől kaptál egy fülest, hogy milyen sok időt töltött egy bizonyos nő mellett a bulin és ezt már neki is feltűnt. Ha tagadni kezd, hogy márpedig ez nem igaz, akkor már tudod, hogy miért nem említette meg a hölgyet...
2019. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezen a beszélgetésen, mármint, hogy nem vagyok elégedett magammal, picit eltávolodtunk a baba miatt, folyton fáradt vagyok stb túl vagyunk, és biztosított róla, hogy ő megérti, lássam el a babát, ahogyan kell, ne aggódjak, szereti a családját. Tehát pont azt mondta, amit hallani szeretnék. Őszintének tűnt.
2019. febr. 4. 22:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor? :) Inkább örülj, hogy ilyen ari férjed van, és boldog kis családod. :)
2019. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt évben többször eljárt iszogatni? Mikor terhes voltál pld? Nyilván nem.Lehet nem akarja, hogy neki állj kombinálni vagy szimplán nem érezte fontosnak, m
2019. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem érezte fontosnak, hogy szóljon róla mert valakinek a valakije volt és kb beszéltek 3 szót vagy még annyit se.

A párom laptopjának,telefonjának a jelszavát ismerem.Tudom az e-mail belépési kódokat.(persze eldughat előlem 1-2-t ha akar) de soha nem jutott eszembe ránézni a facebookjára vagy bármilyen privát dolgába kutakodni, pedig a szülés után én is rendesen meg voltam vadulva a hormonoktól.:)

Párom 3 havonta 2 hetet tölt egy nálam jó 10 évvel fiatalabb csajjal mert ilyen a munkája.Verhetném magam itthon földhöz minden nap míg nem jön haza, de nem teszem.Bízom benne és minden nap érezteti mennyire fontosak vagyunk neki és mennyire nem tudná nélkülünk elképzelni az életét.Pedig aztán mi se indultunk zökkenőmentesen miután megszületett a pici.Szerintem ha erős a kapcsolatotok akkor bízz benne.Ha nem veszekedtetek már terhesség előtt is sokat akkor nincs miért aggódnod.Ahogy családdá kovácsolódtok a napok is egyre könnyebben mennek, te visszafogysz újra lesz önbizalmad is és egyre kevesebbet fogtok veszekedni.:)

Egy 14 hónapos csaj anyukája:)

2019. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

...tényleg mindenkit fel kell sorolni, ha valahol van az ember?


Jó, hogy nem rögtön jelenléti ívet hozzon :D


Amúgy ha meg akar csalni, nem ilyen "ámátőr" módon teszi, mások szeme láttára.

2019. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Hogy mi véleményem?

Az, hogy nem értem miért kell kutakodni más telefonjába.. semmi magánélete nem lehet az embernek? Ha meg akar csalni, akkor megfog, ha sunyiba nyomomozol utána, ha nem.

Javaslom, hogy ha úgy érzed, sok a felesleg tegyél ellene, és ha úgy érzed, hogy gond van a kalcsolatba, akkor ülj le beszélni vele, ez a önjelölt calambozás nem old meg semmit...

2019. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!