Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti higyan ereztek a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti higyan ereztek a ferjetek irant es miota vagytok hazasok?

Figyelt kérdés
En 5 eve vagyok egyutt a ferjemmel, de a meg mindig szerelmes vagyok bele. Nem az agyatlan modon, ahogy az elejen, viszont sokkal jobban. Nekunk nem jott el a baratsag korszak. Vagy az majd 20 ev utan? Nektek hogy alakultak az erzeseitek ferjetek/felesegetek irant? Miota vagytok egyutt?

2019. ápr. 23. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Három éve vagyunk együtt és mostanában sokszor beszélünk arról, hogy nálunk egyre jobban fokozódik a szerelem. Nem az a tizenéves korban érzett rózsaszín felhő, hanem valami egészen más, mégis sokkal erősebb érzés. Sokszor csak fekszünk reggel egymással szemben az ágyban és nézzük egymást. Szavak nélkül is beszédes az, amit érzünk. A párom nagyon sokszor mondja, hogy el sem bírja képzelni az életét nélkülem és én vagyok a mindene. Remélem, még nagyon sokáig fennmarad ez az érzés, mert egyelőre mindketten úgy érezzük, hogy megkaptuk a csodát.
2019. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
O bocsanat az elgepelesekert. Elfelejtettem atnezni.
2019. ápr. 23. 21:13
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

9 éve vagyunk együtt. A mai napig mindkettőnk részéről rózsaszín ködös szerelemmel. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy minden nap full tökéletes romantikus enyelgés. Nyilván vannak rosszabb időszakok, amikor kicsit kihül a dolog. De ezt mindig nagyon könnyen orvosoltuk. Rengeteg munka és energia van a kapcsolatban, sokat randizunk és romantikázunk. Szerintem az emberek nagy többsége nem fogja azt fel, hogy magától semmilyen kapcsolat nem működik és minden nap dolgozni kell érte és törődni a másikkal. Abbahagyják a randizgatást, a romantikus programokat, a mély lelkizéseket aztán csodálkoznak, ha kihül a kapcsolat.

A mai napig összeugrott gyomorral izgatottan várom minden nap, hogy végre hazajöjjön, és ugyan olyan szerelmes vagyok mint a kapcsolat elején. Mellette persze kialakult egy nagyon mély kötődés és szeretet, de a szerelem nem múlt el. Hogyha ismeretlenekkel találkozunk mindig azt hiszik, hogy friss kapcsolat, és baromira meglepődnek amikor megtudják, hogy sok éve együtt vagyunk már.

2019. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Tökre bírom, mikor valaki egy abszolút pozitív hozzászólást lepontoz. Csak nem irigy vagy?
2019. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, de szépeket írtok:) Én is ilyen boldogságra vágyom. Jó, hogy vannak pozitív példák.
2019. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hat lehet, hogy aki lepontoz, az nem szereti a ferjet. Vagy nem tudom. En sem ertem ezeket. De en koszonom a valaszt. 🙂
2019. ápr. 23. 21:31
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
10 éve vagyunk együtt. Ennek az evnek az elején jött a nagy szembesülès, hogy nem vagyunk tökéletesek. Mindketten pont betoltottuk a 30at.valami korai kapuzarasi panik lehetett mindkettőnknél. Nagyon szeretem, kútba ugranek érte, de már nincs rózsaszín köd. Az lassan egy éve elmúlt.
2019. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
17 éve vagyunk együtt, lassan elmondhatom, hogy életem felét vele éltem le. Vannak viták, néha öljük egymást.... De egymás nélkül már csak fél embernek éreznénk magunkat.
2019. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egyre finomabb pörköltet csinál
2019. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
20 éve vagyunk együtt. Folyamatosan öljük egymást. Ő nem szeret, én sem vagyok oda érte.
2019. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!