Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztek a férjetek/feleség...

Mit éreztek a férjetek/feleségetek iránt? Hány éve vagytok házasok?

Figyelt kérdés

Örültök még ha látjátok egymást?

Még csókolóztok,szeretgetitek egymást?

Örültök,hogy ő lett a párotok?Vagy jobb lett volna más?


2011. júl. 1. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

9 eve elunk egyut es ebbol 5 eve vagyunk hazasok. Orulunk, hogy ha latjuk egymast munka utan. :) Estenkent szoktunk neha kiulni a kertbe romantikazni, fagyizni, dumalgatni. Sokat kirandultunk, vilagot jartunk, szorakoztunk... de most van egy 17 honapos kisfiunk igy nem igen jarunk el sehova. Ritkan tudjuk megoldani a gyerek felugyeletet igy marad a kerti romantika miutan lefekudt a kisfiunk. Hetvegente szombaton szoktunk kozosen fozni valami finomat vagy rendelunk kajat, dvd-t nezunk vagy ismet kiiulunk a kertbe... Ezeken kivul nem igen csinalunk mast. Ha meg tudjuk oldani a gyerek felugyeletet akkor elmegyunk neha moziba, ettermezni, csavarogni. Bulizos fajtak sosem voltunk inkabb kirandultunk nagyokat. Ez hianyzik neha az eletunkbol de mar nem sokaig. :) Szoktunk csokolozni es szeretgetni is szoktuk egymast. Persze nem az a mindennapi orult szerelem de neha osszebujunk foleg hetvegen akkor tobb az energiank. En nagyon orulok, hogy o lett a parom.


33 eves no

2011. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem és tisztelem a férjem.A mai napig nem telik el úgy egy nap,hogy munkába menés előtt ne ölelkeznénk,csókolnánk meg egymást és amikor hazaér valamelyikőnk akkor szintén a csók az első. :)Nagyon örülünk egymásnak,van amikor meglepem a munkahelyén,persze ebédidőben és akkor vigyorog mint a vadalma.

Nagyon örülök,hogy megismertem őt. 10 éve vagyunk házasok,két gyönyörű és egészséges fiúnk van.

2011. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Igaz, mi még nem vagyunk házasok, csak hamarosan.

14 éves voltam, mikor megismertem, jóformán mellette nőttem fel. jelenleg nemsokára három diplomás, 26éves nő vagyok, egy 6éves kisfiú anyukája :)

Azért nem vagyunk házasok, mert ő külföldön dolgozik, én a kisfiunkkal vagyok itthon, közben dolgozok, és még tanulok, fél év múlva a harmadik diploma a kezemben :)

Örülök, ha látjuk egymást, mert havonta egy hétre szokott hazajönni :S

Amúgy olyanok vagyunk, mint tiniként. Mivel én szerettem bele elsőnek, és én választottam őt, így teljes mértékben imádom :)

Minden hónap utolsó hetét várom, hogy eljöjjön, és itthon legyen velünk :) Ha jól megy, ebben az évben van kinn utoljára, mivel ott annyit megkeresett, hogy itthon 50év alatt nem tudta volna megteremteni, mint 10év alatt külföldön.

Ha minden igaz, akkor amint hazajön, esküvő, második baba, befejezzük teljesen a nagy lakásunk építését. :)

12 éve vagyunk együtt :)

26N és 32F :)

Remélem nem baj, hogy válaszoltam.

2011. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Imádom a férjem. Örülök ha meglátom, mindig. Lassan két éve vagyunk házasok. Csókolózunk, minden nap van szex, szóval kielégítő a házasságom minden téren. És van egy fiunk is.

Örülök, hogy ő lett a férjem.

2011. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt, két éve házasok! Igen, örülünk,ha találkozunk. Várjuk,hogy hazaérjen a másik. A legjobb,hogy reggel mindig egymásra mosolygunk az ágyban. Rajtam (gondolom rajta is) az öröm szalad át,hogy ismét egy nap Vele,és milyen jó,hogy itt van4

Szoktunk csókolózni is. Legutóbb ma délben, amikor ebéd után visszahozott a munkahelyemre! A szeretgetés alap. Én alapból olyan ember vagyok, aki nagyon bújós. Igényem is van,hogy babusgassanak és hogy én is babusgassak.

Az egyik legjobb a kapcsolatunkban,hogy nagyon jókat tudunk együtt nevetni. Igazából, torkunk szakadtából!:) De beszélgetni is. Így nyáron szinte minden este medencézünk, utána pedig kint borozunk a teraszon. Van,hogy éjszakában nyúlóan is beszélgetünk az élet dolgairól. Néha meg is lepődök,hogy hogy a francba tudunk mindig ennyit beszélni,amikor már annyit beszélgettünk!:))

Nem akarnék nélküle élni!

Nemsokára megszülöm első babánkat!:))

2011. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:27


Megrémít, hogy mennyire ugyan olyanok vagyunk, mint ti!!! :))) szintén 5 éve együtt, 2 éve házasok. Amiket leírtál, hogy mennyit nevettek együtt, és mennyit beszélgettek éjszakába nyúlóan, nálunk dettó! :) Ugyan így a borozgatás a teraszon! Vagy főzés közben...

ÉÉs, mi is most várjuk az első kicsi bébinket! :)))

(ja és én is 83%os vagyok...:P )

Hány évesek vagytok? :)

2011. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:)))))) Ikerpár-pár vagyunk!:)

Én 28 vagyok, a férjem 29!

2011. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:DDD jaja! Én csak 24 vagyok, a férjem 35. :))) De minden más stimmel!! :))))
2011. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
imádom...imádom...imádom... folyamatosan szeretgetem őt...és nő létemre én udvarolok neki... :D egyszerűen ő nem az a fajta típus, úgyhogy én kompenzálom a dolgokat... :D 7 éve élünk együtt, ebből 2 éve házason... 26/nő 28/f
2011. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nagyon szeretjuk egymast , igen szoktunk csokolozni, olelkezni puszilkodni, mind a ketten nagyon erzelmiek vagyunk es ez fizikalisan is megmutatkozik. Meg ma is ha pl. valahol talalkoznunk kell es felem jon gyorsabban ver a szivem. mind a kettonknek mi voltunk a nagy szerelem, de egyikunknek se elso kapcsolat voltunk.

az iden voltunk 38 eves hazasok.

2015. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!