Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy/hol lehet muszlim (arab,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hol lehet muszlim (arab, perzsa, török) nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Családot szeretnék, házasodni, és mindig is a mediterrán nők tetszettek. A nyugati, emancipált nőket alkalmatlannak tartom mindenre az egy éjszakás kapcsolatokon kívül, velük nem szeretnék kezdeni.
2019. máj. 22. 17:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondja: elkezdesz ismerkedni. Aha. Mármint arab férfiakkal kezdesz el ismerkedni, akinek talán van egy huga, unokahúga stb. Nőkkel nem tudsz ismerkedni. Amúgy ismerek valakit aki áttért iszlám hitre, és már két ilyen muszlim lányka vált el tőle és semmizte ki, családjuk aktív segítségével. Most a harmadikkal van egy rakat gyereke, de ott is a nő parancsol. Csak úgy szólok.
2019. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, nyilván annyira írtam komolyan, amennyire a kérdező, hogy ő olajországokból érkező nőknek szeretné felajánlani a nettó kétszázát.
2019. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kedves 73%-os, köszönöm az eddigi közreműködést, kérlek ne írj többet ide!
2019. máj. 22. 19:43
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Pedig nagyon sokat tudok az arab családokról, örömmel megosztom veled az évek alatt felgyűlt tapasztalataimat:)
2019. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjad már, a kérdezőt nem a valóság érdekli. :-)
2019. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, buta vagy, nem hiszed el a valóságot, én is jártam több arab országban.
2019. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

Ha ennyit se tudsz akkor hogy akarod eltartani? Ez inkabb trollkerdes hogy felidegesítsd az itt valaszolgató nõket mert lenézed õket, de a te dolgod. Szánalmas vagy a kérdéseddel együtt.

30f

2019. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17: Senki nem tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy pont az én kérdésemet olvasgassák, ahogy a tiédhez sem, hogy idehányd a véleményed, amire senki sem kíváncsi. Az a szánalmas, hogy még te trollozol engem, miközben ti jártok ide mocskolódni kéretlenül.
2019. máj. 23. 23:48
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mediterrán nők tetszenek? Akkor miért arab, perzsa, török lányokkal akarsz ismerkedni?
2019. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Külföldihez akkor sem adják feleségül, ha az megtér. Nagyon nagyon ritka és talán, ha a lány is vegyes házasságból született. De ez is csak talán, az apától és a fiútestvérektől függ. De legyen jó sok pénzed, mert imádják a drágábbnál drágább márkás cuccokat és az arany ékszereket. Jól ismerem ezt a világot.
2019. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!