Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Csok vissza nem térítendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergely8989 kérdése:

A Csok vissza nem térítendő lakás támogatás Es a babavaro támogatás kerheto egyutt? Pl 3 jovendobeni gyermek eseten 10 millio Csok Es 10 millio babavaro támogatás?

Figyelt kérdés

#Babvaro
2019. máj. 28. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Magyarországra ne gyárts rabszolgát..Itt nem éri meg élni.
2019. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de marha nagy felelőtlenség kijelenteni, hogy három gyereked lesz majd. 3 gyerek, mi van ha eggyel sem bírsz majd el? Szülsz még kettőt magadat megerőszakolva, csak hogy ne kelljen ezt a rengeteg pénzt visszafizetni. 10 hónapos most a kisfiam, még a szülés után is azt mondtam, hogy jöhet akár még kettő. Eltelt 10 hónap és nem lesz több gyerekünk. Imádjuk, Ő az életünk, de sokkal sokkal nehezebb, mint azt valaha is képzeltem volna. Akkor sem szülnék többet, ha a Viktor 1 milliárdot talicskázna a küszöbömre. Ott a másik lehetőség, hogy nem sikerül a gyerek, vagy mondjuk csak egy. Az hogy ennyi pénzt kell visszafizetni gyakorlatilag a gyerek felnőttkoráig, azt megsínyli a gyerekkora, meg a házasság is. És ha ezt az adósságot nyögöd felnőttkoráig, akkor hogy fogod elindítani az életben? Én nem ítélkezem, tudom hogy van akinek nincs más lehetőség, és tragikus, hogy ma Magyarországon előre kell hitelbe verni életeket, hogy az emberek lakáshoz jussanak.
2019. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És a babaváró az nem támogatás, hanem HITEL.
2019. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, most látom, hogy férfi vagy, akkor nem szülsz, hanem lesz még kettő...
2019. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak meglévőre igényelnék CSOK-ot. Mi van, ha az elsőnél becsúszik valami orvosi műhiba, és nem lehet több, esetleg valamelyikőtök meghal, mielőtt meglenne a 3 gyerek?
2019. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Én úgy tudom, hogy csak 2re lehet felesküdni.


Amúgy lehet egyszerre, meg még 15M hitel a CSOKhoz.

2019. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy nem vissza térítendő...

Egyszerűen becsapják az embereket...

2019. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem is azok fogják fizetni, akik a semmire felveszik és szülik a gyereket... És igen, ez marhára nem támogatás. Gondolkodni kéne inkább. Meg megtanulni írni, már ne haragudj. Aztán vállalj száz gyereket.
2019. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!