Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok olyan házasságró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok olyan házasságról, ahol a nő kezeli a pénzt teljes mértékben? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem egész jó tapasztalataim vannak... :)
2019. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szüleimnél édesanyám kezelte mindig és kezeli most is a pénzt. Tökéletesen beosztotta mindig.

Akkor is, amikor kevés volt és akkor is, amikor már nem kellett aggódni a pénzen.

2019. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nőként is baromira sajnálom az ilyen férfiakat. Egy jó tapasztalatom sincs sajnos. Mindenhol azt látom, hogy szegény pasinak lennének céljai, lennének dolgok amire pénzt költene, álmok amiket megvalósítana. De nem tudja mert a feleség azonnal lehurrogja valami ilyen kamu hú de tudatos szöveggel, hogy dehát erre meg arra kell most spórolni meg amúgy is hülyeségek amikre költeni akar. Ő viszont szépen szórja a pénzt azokra a dolgokra amik szerinte fontosak.

Sajnos néhány ismerősünk is él ilyen kapcsolatban. De olyan szinten megy ez a dolog, hogy nem tudott eljönni velünk 3 napra a Tiszára bográcsolgatni meg iszogatni, mert az asszony megmondta neki, hogy ez hülyeség és ne gyerekeskedjen meg ő nem ad erre pénzt.

A másik ismerősömnek régóta álma, hogy csináljon egy vállalkozást és azzal foglalkozzon végre amit szeret. De nem tudja egyszerűen elindítani, mert a barátnője mindig kitalál valami baromságot amire kell a pénz. Igazából azt se tudja, hova tűnik a pénze, nem akarja elhinni, hogy bizony az asszonyka szórja rendesen a saját dolgaira.

Nem is értem hogy képesek egyesek ilyen nők mellett megmaradni. Pofám leszakadna ha így keresztbe tennék a páromnak és miattam nem tudná elérni a céljait.

2019. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Sok öngyilkosság alapja ez
2019. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

#3-4. Megdöbbentő a hszólásotok... Én nem tudom, de édesanyáméktól ezt láttam, ezt követtem. Apám állami fizetéséből (BM, ha vki tudja mit jelent ez a rövidítés az tudja, h nem vmi sok az apanázs), ma már két ingatlanuk, vadonatúj személygépjárművük, és stb.-jük lett úgy, hogy felneveltek engem és két testvéremet....

A saját dolgaimat nem teregetném ki, de nincs mit panaszkodnia senkinek sem a családból, a férjemtől sohanem kaptam meg, h nem tudom beosztani, sőt... folytatom a generációs mintát, és hát elég jól megcsináltam én is. És se édesapám, se a férjem nem lett öngyilkos, csak élvezik a a megteremtett jót. Nem is értem ti kiket-miket láttatok...

2019. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Merne mást mondani...

Hidd el ha a férjed kezelné az anyagiakat teljesen más dolgokat valósított volna meg belőle. Én sajnos pont a férjek álláspontját ismerem. Nem szólnak mert persze, általában van pénz meg megvesznek dolgokat, de nem boldogok így. Ők nem így költenék el a pénzüket. Rengeteg dologról le kell így mondaniuk, nem azt az életet élik, nem azokkal a célokkal amik nekik fontosak lettek volna. De nem mernek szólni mert végül is megélnek és megvan "mindenük" (minden amit az asszony jónak gondolt).

2019. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Az asszony jónak gondol egy 80 milliós házat... szted ez olyan rossz? Vagy, ha gondol egyet megvesz magának (a férj) vmi szarságot? Nem rajta, vagy édesapámon múlott, keményen ott volt édesanyám (állattartás), nálunk meg az én általam kitalált ill. kivitelezett vállalkozás, h ha vmit akar azt megveszi magának. De, ott voltak ők is, mint alap, de a koronát mi raktuk rá (édesanyám és nálunk én).
2019. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Édesanyám 53, éve van édesapámmal, minden nap friss főttételt készít, de ne úgy képzeld el, h vmi félkész vmiből készíti, hanem mondjuk egy keddi napon levág egy csirkét, és friss rántott hús, petrezselymes burgonya (saját termés, mint a hús, mint a krumpli), húsleves, saláta (szintén saját termés) van az asztalon. Másnap tepertős pogácsa van gulyáslevessel. Minden nap friss főttétel a saját megtermesztett növényeikből, állataikból.

Ezt csinálja az én édesanyám 53 éve, betegen, egészségesen, de édesapám mellett... Ó osztja be a pénzt, de emellett ő is teremti, a saját női munkájával meg megfizethetetlenül a háttérben....

Nem minden nő haszonleső, és haszontalan, és csak a férje fizetésére ácsingózik. Édesapám nélküle semmi lenne, de ezt ő is tudja nagyon jól, szerencsére. :)

2019. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pont Agnyeszka az elo pelda arra amit a 3as is mond.

Nem lenne azzal baj ha a feleseg kezeli a penzt, csak hat az ilyen Agnyeszka fele eroszakos, a ferjuket teljesen elnyomo nokkel lehetetlen (amit a ferj akar azt rogton ugy fogalmazza meg, hogy "vmi szarsag"...).

S meg meg van gyozodve, hogy a ferje boldog es nem vagyik semmire csak arra amit a feleseg megvesz. :D


Az meg Agnyeszka, hogy a szuleid ket ingatlant meg stb-t vettek inkabb annak koszonheto, hogy a fater kommunista funkcionariuskent a BM-nel dolgozott (kepzelem mennyire "keves" lehetet az az apanazs) es gondolom a modszervaltaskor is ugyesen helyezkedett. Ugy nem nehez. :)

2019. máj. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

De ettol fuggetlenul is borzasztoan undorito es visszatetszo ahogy apadrol irsz. Mitha o nem csinalt volna semmit csak anyad. Vegul is csak o kereste meg azt a penzt amit anyad beosztott es amibol vezette/vezeti a haztartast. Vegul is az tenyleg "semmi". :)

Gondolom kb. ugyan ennyire becsulod a sajat ferjedet is. O is "semmi" nelkuled, es halas lehet neked, hogy beosztod a kemeny munkaval megkeresett penzet igaz? Csak az a lenyeg, hogy a penzt adja haza aztan kussoljon, te meg legalabb eljaszogathatsz a kis vallakozasoddal. Amit persze azert tudtal elinditani mert olyan jol bansz a penzzel es nem azert mert a ferjed megkereste ra. :D

2019. máj. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!