Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy keressek szeretőt nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek szeretőt nyitott házasságba?

Figyelt kérdés
A férjemmel megállapodtunk,hogy nyitott házasságban élünk tovább. Szeretjük egymást és továbbra is együtt akarjuk élni az életünket. Ő egy ideje nem akar szexelni velem, engem viszont ez zavar, így megbeszéltük, hogy nyitottá tesszük a házasságunkat, hogy elkerüljük a válást. Valójában én nem mással akarok szexelni, hanem vele, de mivel ő nem akar (se velem, se mással), nincs más választásom, ha azt akarom, hogy egyben maradjon a házasságunk. Nem tudom, hogy kezdjek neki, sosem folytattam még érzelmek nélküli viszonyt, csak párkapcsolatban szexeltem. Nem tudom, hogy tudom majd szétválasztani az érzelmeket a testiségtől, hogy tudok úgy együtt lenni valakivel, hogy érzelmileg a férjemhez kötődöm, őt szeretem. Hogy találjak ehhez megfelelő embert?
2019. jún. 8. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Bárhol,munkahely,bolt,társkereső,akár itt is.

Én is kerestem,találtam,most is keresek.

42F

2019. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Legyen ott Ő is.
2019. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Hogy tudod majd szétválasztani az érzelmeket a testiségtől? Megsúgom a titkot: sehogy. Előbb-utóbb találsz egy szeretőt, akibe bele is szeretsz, aztán idővel el is fogtok válni.
2019. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pepu20 ***** válasza:
75%
Már nem azért. De legnagyobb dolgot ami együtt tarthat nagy dologban egy családot, az a szeretkezés. Ha mindig van valami új, amikor újból és mégjobban beleszeretsz a másikban. Nem tudom milyen lehet a többi dologban a viszonyotok. De szerintem csak az egyik fél szereti még a másikat. Jelen esetben te. A férj meg csak megszokott téged. Egy férfi nem dobja oda majd azt akit társának választott olcsó oldalakra, meg akárkinek.! Belefogsz fáradni. Ő meg nem férfiként le fogja szarni nagy ívben hogy mit is csinálsz. Majd rá jössz úgyis. Amikor jön valaki aki félt, akinek te vagy az első és akkor nem kell filózni ezeken a kérdéseken. Lehet hogy emiatt fogsz elveszíteni valaki olyat aki komolyabban fog érdekelni mert házasságon belül így lejáratod magad ha úgy vesszük...
2019. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szergej55 ***** válasza:
69%
A nyitott házasság olyan, mint a szűzk.urva. Fából vaskarika.
2019. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

aztán ha HPV-t elkapsz a félrekufircolástól, vagy HIV-fertőzött leszel?


ebbe én biztos nem mennék bele.


a szex, mivel nem vagyunk állatok, én legalábbis,nem létszükséglet, nem olyan drive, mint az evés-ivás, ami nélkül nem maradsz életben.


és az ára túl nagy lehet, ha összeszedsz valamit, vagy érzelmileg belebonyolódsz.


inkább párterápia, mint félrekúrás.

2019. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy adj fel egy apróhirdetést meg regelj fel a Tinderre, de privátokat is fogadok bármikor :)
2019. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

A vég kezdete..

Válás után is majd ráérsz keresgélni :)

2019. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Hetköznapi szitukban is találhatsz,de nem könnyű,diszkrét is legyen,érzelmek nélkül is tudj maradni..
2019. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Sok helyen leírtam már, hogy én is nyitott házasságban élek, de csak azért működik, mert így kezdtük a kapcsolatot. Az utólagos váltás szinte mindig bukta.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, ugyanúgy, mintha simán csak pasiznál.

2019. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!