Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasság?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Tizenéve vagyunk házasok, és szóba került a téma. Az a véleményünk, hogy elméletben jól hangzik, de a gyakorlati megvalósítást nehezen tudjuk elképzelni. Van olyan, akinek bevált? Privátot is írhattok! Köszi az értelmes, erkölcsrendészkedés nélküli válaszokat előre is!

2019. jan. 23. 15:24
 1/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Erkolcsileg szerintem ez rendben van, hiszen megallapodtok. Problemak akkor lehetnek, ha valamelyikotoknek nem ugy jon ki a lepes. Tovabbi problema, hogy az ember ugy van programozva, hogy a sex es az intimitas durvan erositi a kapcsolatot a felek kozott. Ha nalatok ez kimarad, de a partnerrel meg beindul, akkor ott konnyen vege lehet a mokanak.


Mindenesetre jol gondold vegig, hogy a vegen milyen kifutasi lehetosegei lehetnek az ugynek, mert barmelyikotok felallhat, hogy na jo, ennek semmi ertelme, valjunk. Altalaban ez az a fel lesz, akinek jobban bejott. Eleg lutri.


42F

2019. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ezen mit lehetne erkölcsrendészkedni? Teljesen korrekt, mindenki tud a dologról, és beleegyezik. Nem tudok belekötni, pedig elég konzervatív vagyok.


Arra figyeljetek, hogy ehhez NAGYON erős, biztos és jó kapcsolat kell alapból. Ha van valami gond, és úgy próbáljátok ki ezt, akkor az egyenes út a váláshoz. Legyen rendben közöttetek minden, legyetek őszinték egymással.

2019. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nyitott házasságba akkor érdemes belemenni, ha tudsz csajozni, mert másképp azt fogod észrevenni, hogy a feleséged hétről hétre más pasival van, te meg ülsz otthon és recskázol.
2019. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Várom azok válaszát, akik tapasztalattal (nem csupán véleménnyel) rendelkeznek a témában.
2019. jan. 23. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve úgy kell kezdeni,nem később évekkel,mert megromlott bármi okból hu most hirtelen nyitottá tesszük,nem fog működni.Ha nem jo együtt el kell válni és ha akarsz keresel partnert monogámra v nyitottra.. Mi igy élünk,de az elejétől igy volt.
2019. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

9 éve vagyunk együtt, 3 hónapja nyitottunk. Nekem (31F) 2 randim volt azóta, de szex még nem. A feleségemnek (33N) volt már szex: az egyik exével töltöttek együtt egy éjszakát, pont egy hete.


Állati tanulságos volt az elmúlt pár hónap. Eleve, ameddig oda jutottunk, hogy akkor nyissunk, majd az egész folyamat és most az, hogy meg is történt a dolog. Nehezen viseltem, de most hétvégén lesz a második randija az ex pasijával és akarom, hogy menjen (ő meg azt mondja, hogy megvárná, ameddig hazaér az én partnerem, hogy előbb mi is feküdjünk le egymással - de szerintem ez hülyeség).


Nagyon sokat tudnék írni, ezért inkább kérdezz konkrétat és szívesen válaszolok.

2019. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!