Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jelenleg külön vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg külön vagyunk a férjemmel, próbáljuk rendbehozni a házasságunk. Nektek elfogadható lenne?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom. Este 7-kor hívott fel, hogy felköszöntsön. Egész nap ráért, otthon volt. Nektek is rosszul esett volna?
2019. júl. 21. 22:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Dehát felköszöntött ez a lényeg nem? Mivel lett volna jobb, ha reggel ötkor hív?
2019. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Isten éltessen még sokáig!

Nem esne rosszul, lehet nem mert felhívni és azon sakkozott végig hogy örülsz e neki hogy eszébe jutott.

2019. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez attól függ, ki kérte a különélést, mi okozta a problémát, kell-e neki hajtania rád vagy fordítva. Mert ha mondjuk az volt a gond eddig, hogy nem figyel oda rád és tegyük fel azt ígérte, hogy ezentúl oda fog, hogy visszaszerezzen, akkor igen, egy esti telefon egy picit soványka.
2019. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Józan paraszti ésszel hogyan lehet valamit rendbe hozni, ha a felek jelenleg külön vannak? :O F..ck logic. Azt véletlenül nem közösen, együttes erővel kéne megoldani?


És még azon is hisztizel, hogy este 7-kor köszöntött fel.

Remélem, hogy elválik tőled, és ezt nőként mondom. Nem tudom, hogy hogy bírta eddig ki melletted, ne nekem belőled ennyi is elég volt, hogy ezt a hisztis elégedetlen megnyilvánulásodat elolvastam.

2019. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem esett volna rosszul

Az lett volna rossz ha fel sem köszönt elfelejt...

Napkozben más dolga volt lehet ha külön vagytok nemtudhatod pontosan ...

2019. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy egész nap ráért, tévézett otthon. Én meg egész nap arra gondoltam, hogy felkoszont e egyáltalán. Én kértem a kulonelest, mert így éreztem, soha nem figyel rám, 20. vagyok a sorban a gyerekei után.
2019. júl. 21. 22:15
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

És szerinted azzal meg lesz oldva a probléma, hogy különéltek egy darabig?

Semmi nem lesz megoldva, ezt már most elkönyvelheted.


Le kell ülni, megbeszélni higgadtan a problémákat, változtatni rajta, türelmi időt adni, ha nem megy, akkor lehet elválni, ennyi és nincs időhúzás, meg különélés..stb.

2019. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Ezt jelenti a kukon eles, hogy nem a te dolgaid toltik ki a napjat. Ahogy korabban is irtak ez igy csak ront a helyzeten. Ezt meg tetozod is ezzel a sertodott kislany mentalitassal, mert nem olvasnak a gondolataidban es nem akkor es azt kapod, mint amit megalmodtal.
2019. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

"Én kértem a kulonelest, mert így éreztem, soha nem figyel rám, 20. vagyok a sorban a gyerekei után."


Na megbocsáss!

Lehet ezt így is mondani ám:

"Annyira szereti a gyerekeinket, hogy nála mindenki más csak utánuk következik. Épp emiatt vagyok bele most is fülig szerelmes, mert látom, milyen önzetlen, milyen odaadó édesapja gyerekeinknek."


Amúgy honnét tudod, hogy otthon egész nap tévézett? Hogy egyáltalán otthon volt-e? Lehet, hogy strandon volt és késő délután ért csak haza.

2019. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Boldog Születésnapot Kívánok :)

Relax :)

2019. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!