Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg a barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg a barátnőjét egy csúnyább nővel?

Figyelt kérdés
Persze, tudom mindenkinek más a szépérzéke, de azért van egy általános szint ezt mindannyian tudjuk. Van egy gyönyörű, modell alkatú, 10/10-es arcú (fekete haj, kék szem tipikus szépség) és van egy átlagos arcú, 80 kilós, pattanásos fiatal lány. (Ez vagyok én). Miért akarja megcsalni velem a párját? Egyébként nem történt semmi köztünk, és nem is fog, ezért nem is megyek bele a részletekbe. Magát az esetet nem értem, hogy a férfiak miért gondolkodnak így ?
2019. aug. 6. 09:39
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
65%

Maradjunk a konkrét esetnél: valószínűleg únja a párját, te meg minimál efforttal összefeküdnél vele.


És nem a férfiak gondolkodnak így, hanem az a férfi.

Mellőzzük az általánosítást, ha lehet.

2019. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert más vagy, új és ismeretlen. Lehet, hogy ha ő jó pasi, akkor azt is hiszi, hogy veled kb. bármit megtehet, örülj, ha megkapod. (Szintén duci nőként tapasztaltam ilyet, nem bántani akarlak.)

Az ilyen pasi nem ér semmit.

2019. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

> Magát az esetet nem értem, hogy a férfiak miért gondolkodnak így ?

Nem "a férfiak" gondolkodnak így, hanem néhány olyan férfi, akit 12 éves koruktól körülrajonganak a lányok, és egy egynek elmegy... Látod, ez a baj ezzel, hogy valakinek minden jut, másoknak meg semmi. Ha egy kicsit sokrétűbb lenne a nők ízlése, sokkal egészségesebb képet mutatna a társkeresési tájkép.

2019. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű numerára bárki megfelel.Főleg annak,aki csak félredugni akar,de mást semmit.Te meg vagy az,akinek szerinte össze kel tennie a két kezét,hogy egyáltalán hozzád akar érni.

De az is lehet hogy lát benned valamit,ami számára izgató,legalább kipróbâlás szinten egy ducival.

2019. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem tortent koztunk semmi, egyébként 3 éve ismerem, és azóta tart ez, és abszolút nem csak a szexről szól ( mivel nem is történt semmi köztünk soha fizikai szinten) .
2019. aug. 6. 09:52
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Azért húzza az agyadat, mert ha beadod a derekadat az neki csak jó.



Én a helyedben a lehetőségét sem adnám meg neki, hogy szórakozzon velem.

2019. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottad még azt a mondást, hogy "őt is unja valaki?".

Hiába van néz ki valaki szuperjól, ha melletted van egy kapcsolatban, minden nap látod, akkor egy idő után teljesen hétköznapivá válik a külső. Szerinted minden reggel úgy kel fel, hogy "hú, de jó csajom van?".

Na megy ugye egy kapcsolat nagyon soktényezős, a külső csak EGY. Ha a 10/10 csaj amúgy belül üres és/vagy egy házisárkány, akkor totál érdektelenné fog válni.

Az ilyen kifelé kacsintgatós sztorikban (amik egyébként ritkán mennek el testiségig, nagyon gyakori, hogy csak a hódítás a lényeg) pont az a motiváció, hogy MÁST keres az illető, nem azt, amit otthon amúgy is megkap. Azt keresi, ami a párjából hiányzik. Egyszer legyeskedett körülöttem egy házas pasi. A felesége csinos, filigrán, nagyon házias... a pasi arra panaszkodott, hogy túlságosan otthonülő típus, nem lehet vele sehova elmenni. És bennem az vonzotta, hogy én meg pörgős vagyok - vagyis egyetlenegy tulajdonság miatt voltam számára érdekes, mert neki ez az egy hiányzott, minden más megvolt a feleségében is, amire neki szüksége van. Nem lett belőle semmi amúgy, de nagyon tanulságos volt számomra ez az eset.

2019. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Voltam hasonló helyzetben, én sem értettem, mit akar tőlem a csini felesége helyett. Mint kiderült, a kedvességem, a humorom, a hozzáállásom vette le a lábáról, amin én nagyon meglepődtem.
2019. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nárcisztikus lehet a csávó, szóval egonővelésnek, illetve a fő kapcsolatból való kitekintésnek jó vagy. Alapvetően két csoportba sorolja a nőket: van a szűz a tisztelni való (ez az édesanyja és a párkapcsolata) és a qurva (ezek az alkalmi szexkapcsis és egonövelő nők).


Hát... tudod ugye, h melyik kategóriába tett ez a jó ember?...

2019. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha unod, ki tudod ugrasztani a nyulat a bokorból. Úgy csinálsz, mintha téged is érdekelne ő, totál szerelmes lettél, azonnal az ővé akarsz lenni.... nos, olyan menekülést még életben nem láttál, amit ő fog művelni. :DD

Próbáld ki, tuti biztos. ;)

2019. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!