Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy egy helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy helyes, pénzes pasi sokszor évekig keresi a barátnőjét, viszont egy nem gazdag, csúnyább pasinak mindig könnyen összejön egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 14:07
 1/9 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%
Mert a pénzes pasik magukat jobban imádják ált. mint hogy lejjebb adják a lécet.
2016. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kevésbé gazdag srác jobban megbecsüli az emberi értékeket, a pénzes meg lehet, hogy nem, ergó felszínes.


Egyébként meg senkinek nem megy olyan könnyen, mindenki megküzd azért, hogy legyen párja.

2016. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a rinyaa...
2016. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

A csúnya pénztelen pasi megszállottan keresi a párját, kapcsolatfüggő attitűddel.


Azonban a gazdag jóképű pasikban, (véletlenül mint ahogy bennem is), nincs meg ez a végletekig ragaszkodás, nálunk az érdekek dominálnak az érzelmek helyett, és alap elvárás, hogy a nő is hasonló anyagi helyzetben legyen, ne pedig minimálbéren nyomorogjon, és a faszija béréből, lakásán élősködjön, elvárva hogy minden erőfeszítés nélkül a kis szájába repüljön a sültgalamb, és az európai/ázsiai vakáció.

2016. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én félnék gazdag pasival összejönni. De tényleg. Diákként félállásban dolgozom, kb 60e forintom van egy hónapban, ehhez képest még a párom 250e-s fizetése is rengetegnek tűnik, hát még ha megkapja az emelést.de ő legalább a kapcsolatunk alatt kezdett ennyit keresni, mellette álltam a bajban, a rossz időkben, tisztában van azzal, hogy adóssággal a nyakán, csóróként is szerettem, nem vagyok megvásárolható,stb. Most jutottunk oda, hogy talán kimegyünk egy hosszúhétvégére külföldre, vagyis kivisz, de így is bűntudatom van, pedig tudom, hogy szívesen adja, nélkülem nem menne, mert velem akarja megtapasztalni, és hogy a pénzt egyikünk sem sajnálja a másiktól.

Na, most ebbe belecsöppenni nekem borzasztó lenne. De tényleg. Nem tudnám, hogy áll a pénzhez, ha rosszul érzem magam a kapcsolatban, és hamar kilépnék, nem. Hordana el mindennek, stb. Sőt még kevésbé hagynám, hogy rám költsön mint másnak, ez pedig frusztrálna, az pedig megnérgezné a kapcsolatot stb.

És sokaknak lennének ilyen aggályai.

Egyébként millió más dolog is közrejátszhat.

2016. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen srácot, és az a baja, hogy senki sem tetszik neki igazán, nem tud szerelmes lenni. Úgy meg nem akar együtt lenni valakivel, hogy csak a szex miatt. Egyébként teljesen normális, ennyi a baja.
2016. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A helyes ,pénzes pasik jobban megválogatják, hogy kivel jönnek össze. Mivel sok felszínes csaj nyomul rájuk, így nehéz kiszűrniük azt, aki valóban a személyiségükért szereti őket.

Egy csúnyább, csóró pasi meg örül, ha talál egy nőt, legyen az akármilyen , simán belemegy vele egy kapcsolatba, még ha annyira nincs is oda érte, csak legyen már valaki, az ilyen pasik sokkal intenzívebben keresnek párt és sokkal kisebbek az igényeik, így könnyebben találnak párt, persze nem feltétlen a legjobbat.

2016. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

A jó pasik megtehetik,hogy válogatnak,nem kell lehorogonyozniuk az első csaj mellett,aki szóbaáll velük.


Én régebben nem igazán foglalkoztam a külsőmmel,bár akkor is csinos voltam,de önbizalomhiányos,így nem válogattam.Ha egy srác kedves volt hozzám,összejöttem vele,nem érdekelt,hogy néz ki,mivel foglalkozik stb :D Csak szeressük egymást.Viszont amióta "jó csaj"vagyok,sokat adok a külsőmre,sokkal válogatósabb lettem és nem alkudok meg.Ha ez azt jelenti,hogy évekig szingli leszek,mire megtalálom a párom,akkor az leszek:D Addigis bulizok,ismerkedek.Most is van 3-4 pasi,aki folyton írogat,de egyiknél sincs az az érzésem,hogy járnék velük.

20L

2016. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó , gratulálók . Egy normális lánybol sikerült egy felszínes pics@t faragnod magadból!
2019. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!