Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez így rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés
A párom külföldön járt egyetemre még mielőtt engem megismert itt Magyarországon. Ott volt egy lány, akivel össze akart jönni, viszont a párom szülei beleszóltak, ezért nem lett belőle kapcsolat, le sem feküdtek egymással, viszont barátok maradtak. Utána idejött Magyarországra, a másik országba elég ritkán jár, meg az ottani ismerősei közül is csak páran látogatják, ez a lány nincs köztük. Neten tartják a kapcsolatot, néha beszélnek. A legutóbb feltöltött a csaj egy fotót, a barátom meg megjegyezte, hogy semmit sem változott még pár év után sem. Ezt én úgy értelmeztem, hogy még mindig tetszik neki, amúgy is gyakran nézi a fotóit, és megjegyzi, hogy szépek, pedig átlagos a csaj, nem csinál photoshoppal mindenféle extra beállítást. Viszont amúgy nincs probléma a kapcsolatunkkal. Szerintetek ez rendben van így, vagy gyanakodnom kelene/tennem valamit? Nyilván nem esett jól, hogy ilyet mondott, viszont ha emiatt veszekednék vele, azzal nagyobb problémát csinálnék, mint amekkora ez a szitu valójában. Am a lány is kapcsolatban van, tehát nem tartom valószínűnek, hogy egyik napról a másikra csak úgy idejön és egymásra nyomulnak. Bár ha megtudnám, hogy ő mondjuk ide tervez utazni, akkor persze féltékeny lennék.

2019. aug. 8. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A féltékeny nő esete ... lapozzunk kérem. Ez nem a tini kategória.
2019. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ramos ökle ***** válasza:
85%
Ez egy tipikusan sz..r helyzet, mert ami meg sem történik, azt sokkal pozitívabb képekkel képes tárolni az ember. Egyszerűbben: mivel nem volt köztük komoly kapcsolat, így a párod nem is csalódhatott benne, és továbbra is olyan kép élhet a fejében róla, amit valójában nem tapasztalt meg, vagy nem eléggé. Azaz örök kérdőjel, hogy mi lett volna ha. Ezért is kötődik hozzá még mindig. Hogy mennyire, azt innen nem lehet megmondani. Egyszerűen fogadd el a dolgot, a féltékenykedéseel, számonkéréssel tényleg csak rontanál az egészen. Ha valaha akar még valamit a csajtól, az úgyis megtörténik, kivéve ha a párod egy erkölcsi Superman. :D
2019. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos az az eset, amikor a párod sajnálja hogy mégse jött össze azzal a lánnyal és a titkos vágyakozás jelen van és mindig is lesz az elérhetetlen után. Te meg - mivel tudomásod van erről, mindig gyanakvó és féltékeny leszel. Nem feltétlenül fog megcsalni vele, de ha olyan a srác, nagyobb valószínűséggel vele csal meg, nem mással.
2019. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem paráznék e miatt.

Azon inkább, hogy a szülei tiltották el a lánytól.

Az apám se jött el az esküvőre 😁

2019. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is megjártam már a körömet velük, de szerencsére túl vagyunk rajta :D
2019. aug. 11. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!