Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi már 2 különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi már 2 különböző nővel is megcsalta a feleségét, érdemes-e pénzt költeni a közös évfordulóra, miközben semmi sincs rendben?

Figyelt kérdés

Válás és beismerés pénzügyi okok miatt nem megoldható. Szóval marad a feleség előtti titkolózás.


Ugyanakkor fent kell tartani a látszatot, de de attól lehet tartani, hogy a feleség valamit észrevesz, hogy nem oké. Hogyan lehetne kibújni az ünnepség alól?


2019. márc. 4. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Vonulj be a kórházba gerinc műtétre az évforduló idejére.
2019. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Idióta barom...
2019. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2019. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Beismerés nem megoldható?

Hát ilyen nevetséges dolgot sem hallottam még. Mi a franc nem megoldható azon, hogy elé állsz és közlöd, hogy egy utolsó fszkalap vagy?


Jaaa, hogy akkor nem lenne, aki mosna-főzne rád, ugye?

2019. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A moderátorok max annyiban tudnak belekötni, hogy két kérdést fogalmaztam meg lényegében, nem pedig egyet.
2019. márc. 4. 12:58
 6/11 A kérdező kommentje:

"Mi a franc nem megoldható azon, hogy elé állsz és közlöd, hogy egy utolsó fszkalap vagy?"


Nevetséges vagy. Nem hallottál még arról, hogy váláskor a vagyonmegosztás van? Nem volt házassági szerződés, így ki tudja, mit lehetne kiperelni a másikból. Nyilván senki se akar bukni.

2019. márc. 4. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Remélem ilye 50-fős nagy ünnepség lesz....

Mosolyognod kell az asszonyra a vendégek előtt,meg virágot adni neki...

Lehet torta is lesz,együtt szelitek fel...De szép is ez!


De megnézném a fejed....

2019. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz kibújni az ünneplés alól?

Nem értelek. A házasságod egy kupac kaki, egy csokor virágot sajnálsz a feleségedtől, rendszeresen csalod. Ő se jelent neked semmit, a házasságod se. Ezt értem. Nem akarsz ünnepelni, egy fillért se költesz. Ezt is értem.

Azt nem értem, hogy miért gondolod, hogy a feleséged nem adja be a válást, ha ezt is megtagadod tőle? Te írod, hogy ő jól is járna vele.

Vagy azt hiszed, hogy csak te válhatsz, ő nem mer?

Lesz itt még meglepetés.

2019. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól a kérdés, csak érdekességként tettem fel.
2019. márc. 4. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Milyen pénzügyi okok tarthatnak vissza egy embert a tisztességtől?

Be lehet ismerni, és szét lehet menni úgy is, hogy megbeszélitek, papíron maradjon a házasság, amíg a pénzügyi részét nem intézitek el.

Soha nem fogom megérteni az embereket, miért jobb szenvedni és megalázni másokat, mint megoldani a problémákat...

2019. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!