Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfinek 27 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek 27 évesen volt az első komoly kapcsolata és előtte csak csajozott, akkor megcsal előbb-utóbb vagy nem?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy akinek sok partnere volt az egyszer visszatér ehhez az énjéhez. Mondjuk én nem tudom szám szerint hogy mennyi alkalmi partnere volt a páromnak de úgy mesélte hogy sokáig nem vette komolyan a nőket. Ez volt 27 éves koráig amiutám jött az első komoly kapcsolata ami 3 évig tartott aminek véget vetett mert már nem működött jól és utána jöttem én. Most melyik a biztosabb? Megint ilyen lesz? Mert szerintem meg tök normális hogy fiatalon inkább csajoznak és érettebb korban akarnak elköteleződni, de olvastam is itt egy ilyenről, hogy aki ilyen szoknyapecér volt az az is marad, mert "a vérében van".
2019. aug. 18. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
elégitsd ki,és nem teszi.ennyi.
2019. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg nem, mert az ilyenek nem arról híresek, hogy nagy nőcsábászok lennének. Inkább fogják az asszonyt, mert rettegnek, hogy magukra maradnak.ű


Megcsalni az szokta a párját, aki nőket fel tud szedni.

2019. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most tart a szerelem, 2 évig, még vergődtök egyet ráadásként, és 3 év múlva szakítás. (Pont ugyanúgy, mint a srác előző kapcsolatában.


Miért is?

Mert ez a férfi még nem tanulta meg miről szól egy kapcsolat. Azt hiszi majd örökké szerelmesnek kell lenni, és nem kell tenni semmit azért, hogy vágyjatok egymásra, szenvedély legyen. Nem tudja értelmesen megvitatni a párkapcsolati dolgokat, csak veszekedni tud. Azaz a szerelem elmúltával jönnek a gondok, és jön a szakítás...


Nem azt mondom, hogy szakíts, de elkezdhetsz a kezébe nyomni párkapcsolatokról szóló pszichológia-önismeret-önfejlesztés témájú könyveket. Neked is ajánlom! Kutass bátran, bármi jó, ami megtetszik 🙂

2019. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de olvastam is itt egy ilyenről"

Mert amit itt olvasol az mindig igaz mindenkire... Inkabb az emberismeretedet fejleszd es akkor nem fogod a parodat kozhelyek alapjan minositeni.

2019. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mennyi csajjal volt korábban. Nem ezen múlik a dolog.


Ha SZERET, akkor NEM csal meg ,ennyi a titok.


Ha nem szeret, hanem csak úgy együtt van veled, akkor borítékolható, hogy meg fog csalni, vagy lecserél amint talál jobbat. Max ha annyira nem jóképű,meg nem tud jól csajozni,akkor később fog bekövetkezni, de ha nem szeret, akkor előbb-utóbb megteszi.


Felesleges bárkinek is a múltjában vájkálni, mert csak a szeretet számít, semmi más.

2019. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem kezdenek ilyennel.

Lehet hogy meg tud változni, és lehet, hogy meg is akar, de nem fog egy csapasra semmissé válni a múltja.

Amíg a többség megtanulta, hogy milyenek is a párkapcsolatok, hogy kell a masikhoz igazodni, kompromisszumokat kötni, és hosszú távra jó kapcsolatot kialakitani, addig neki arra mentek el az évei, hogy össze vissza dugott, és "nem vette komolyan a nőket" (ami már önmagában is gáz)

En itt nem csak a megcsalastol félnék, hanem attól is, hogy "tanulópénz" leszek neki.

2019. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!