Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek milyen legyen egy férfi az első találkozáskor/randin?

Figyelt kérdés
Szerintetek fontos hogy már az első randin humoros legyen, poénkodjon vagy inkább legyen komolyabb és inkább az ismerkedésre koncentráljon a viccelődés helyett?

2018. szept. 5. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon fontos, hogy vicces legyen, poénkodjon. Sokkal fontosabb, hogy lehessen vele jókat nevetni, mint pl.a külseje. Persze nem hátrány, ha jól néz ki :)
2018. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Adja önmagát, nem kell megjátszani az egészet.
2018. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Önmaga


Tudom, tudom ennél közhelyesebb nem is lehetnék. Meg ugye első randin ez eleve egy vállalhatatlan kérés, hiszen itt mindenki a legjobb formájában próbálja eladni magát... de én azt nagyon tudom értékelni egy férfiban egy randin ha mem fedzeng mint egy kisiskolás a töri szóbelin, és nem játszik szerepet. Amikor nem az a cél hogy engem meggyőzön ő jó parti, csak jól érezzük magunkat és megtaláljuk a közös pontot.

Nekem minegy hogy vicces vagy komoly. Ami hozzád illik ami te vagy az legyél.

2018. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt majd a szituáció adja. Tehát ha pl adódik olyan szituáció, hogy tud humoros lenni, és tényleg jó, nem egy ízléstelen dolog, akkor rendben van. Amúgy ha pl olyan poéngyáros, akkor az is a személyiségéhez hozzátartozik, tehát ez is az ismerkedéshez hozzá tartozhat.
2018. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan legysn, amilyen szokott lenni és amilyen lesz az elkövetkező 70 évben, ha összejövök vele.
2018. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%
#5: Ennyi! A legkorrektebb női válasz, amit az elmúlt években láttam GYK-n.
2018. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem zavar ha kicsit izgul, mert akkor tudom h bejövök neki.Hogy milyen legyen alkalom adja, van mikor őszintén lehessen vele bármiről beszélgetni, máskor flörtölős, az jó ha érzem h odafigyelh jól érezzem magam, figyelmes törődős,ja és első talin legyen csók! Ne csak egy üzleti talákozó, és ha ott járkálnak akkor is merjen lépni, ne várja meg míg nem lesznek körülöttünk emberek.
2018. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Ja, még vmi fontos, beszéljen olyan dolgokról amiben a nő azt látja h mellette jó élete lenne. Pl jó kocsija van, jól keres, jár külföldre kirándulni, nagy baráti köre van, érdekes hobbijai vannak, szeret ruhákat vásárolgatni a bnőjének, olyanok amikbe a csaj bele tudja magát képzelni, ez nagyon be tudja indítani a csajok fantáziáját, persze a vonzó számára a fickó akkor.
2018. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7.engem a mindenáron első csók első randin, az lehet, hogy elijesztene. Én talán túl rámenősnek tartanám. Meg túl gyorsnak. Nálam egy csók már az összemelegedés jele, amikor már tudjuk, hogy annyira jól ismerjük egymást, és annyira érezzük hogy összetartozunk, hogy már kétség sem fér hozzá, és a pillanat varázsa úgy hozza; egy hullámhosszra kerülünk. De ez még nem feltétlenül az első randin jön el. Nekem talán lehet, hogy túl korainak tűnne. Bár a helyzet hozhatja úgy, hogy mégelőbb egy hullámhosszra kerülünk, de szerintem ezt így nem lehet, hogy mindenképpen elvárás, hogy legyen csók. Ha hozza és megérkezik a pillanatvarázsa, akkor igen, ha meg nem úgy alakul, akkor meg még ne másszunk bele egymásnak a szájába, hiszen akkor még csak ismerkedünk. Pl adott esetben lehet, hogy engem el is ijesztene, ha már rögtön az első randin akarna. Várjon még egy kicsit, legyen türelemmel, hogy kiderüljön, van-e esély rá, hogy megérkezzen az adott pillanat. Szóval az, hogy gondol egyet csak, és megcsókol, de előtte nem érezzük ezt a hullámhosszt, az nálam nem pálya. Amikor nem érzésből megy, hanem az agyával kitalálja és azt mondja, hogy na ő most megcsókol, pedig még nincs is ott a(z az adott) pillanat, még nem is hangolódtunk egymásra.
2018. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#8-ahoz. :

:)


Azért pl engem ne az anyagi dolgaival próbáljon levenni a lábamról. Elsődlegese én őrá vagyok kíváncsi, nem arra, hogy pl milye van már, mire telik a pénzéből:) SZóval ha pl megemlíti, hogy van kocsija, mert pl nem láttam, hogy azzal jött, akkor azt mellékesen tegye; vagy pedig egy más környezetbe belefoglalva; nem pedig csak úgy odalökve, hogy "Van kocsim." Hanem pl ha mondja, akkor szituációba fűzze bele, hogy pl "Reggel 8kor mindig itt állok dugóban". És akkor nem a kocsijára , a vagyonára fekteti,helyezi a hangsúlyt. Szal ha pl ennyire hangsúlyozni akarja az anyagi javait, az nekem pl nem emberem. De ettől még adja mindenképpen önmagát, csak ha ő ilyen, akkor én nem őt keresem. Szóval énszerintem talán nincs erre stratégia, hogy milyennek 'kell' lenni. Tehát az a legbiztosabb , ha önmagát adja, és akkor a neki megfelelő társ akad bele a hálójába; tehát úgyis csak azzal érdemes párkapcsolatot kezdeményezni, aki elfogad úgy, amilyenek vagyunk; de más nő pl mást keres, neki pl mások az igényei. Meg pl most eszembe jutott az a Groovehouse- szám, Szívvel-lélekkel; hogy "mindaz, amit nem szerettél bennem, másvalaki álmát hozta el", tehát pl hogy a másik meg pont annak örült, ami miatt egyik kikosarazta, vagy csak leszólta őt mindig ezért mikor kapcsolatban voltak, vagy valami. Hogy a szemére hányta, más pedig pont ezért imádja.

2018. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!