Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másfél éve szerető vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve szerető vagyok, egyre több a vita es ha kinyitom a szamat en vagyok a szemétláda. Miert?

Figyelt kérdés

Fel éve bejelentettem döntsön, azota egyre több a vita es miután belémkot en vagyok a gazos no, es halat ad annak h legalább idő előtt kiderült h en milyen vagyok ... miközben o kotekszik :)

Miert van az h egy vita ket ember kozott átmegy egyeseknél személyeskedésbe es miert lesz hirtelen gaz az, aki felszólal. Nekem eszembe sem jutna soha sértegetni a masik személyiséget azert mert idegesen mas hangstilusban es hanglejtesben beszél...


Nektek ez mit árul el? ( igy általánosagban)



2019. szept. 2. 19:02
1 2
 1/20 anonim válasza:
80%
Ha egy nő képes házas ember macája lenni, ott baj van a fejében.
2019. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem házas es a kérdés nem erre irányult ;) de koszi azert
2019. szept. 2. 19:05
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon sok ember az egóját érzi sértettnek, ha nem fogadod el az érveit. A személyeskedés meg általában akkor jön elő, ha az észérvek kifogytak. (Megjegyzem, ez jellemzően a nők fegyvere.)
2019. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Mert neki volt egy kényelmes helyzet az életében, volt egy élettársa meg sutyiban egy dugómacája. Ezzel gondolom minden igénye ki volt elégítve, anélkül hogy neki különösebb energiát kellett belefektetnie.

Erre a maca felszólalt a helyzet ellen, neki ez nyilván kényelmetlen helyzet, hisz nem akar változást. Tehát mi a legegyszerűbb? A dugópajtit hibáztatni...

2019. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
92%
Ha az elején elfogadtad hogy ribije legyél, fél év múlva mit vársz?
2019. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jogos :)))
2019. szept. 2. 19:43
 7/20 anonim válasza:
100%
Kategória: Sport, mozgás » Testépítés
2019. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Oszinten lovesem sincs h került ide nem ks kérdezte kérdésfeltevéskor :))))
2019. szept. 2. 19:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A pasi már döntött. Minek is kellenél neki ,,örökbe" ha már most szeretőként hisztizel.
2019. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Fel éve bejelentettem döntsön, azota egyre több a vita" - következetlen vagy és képtelen vagy az akaratodat érvényre juttatni


"Másfél éve szerető vagyok" - nem tartod magad semmire.


"Miert van az h egy vita ket ember kozott átmegy egyeseknél személyeskedésbe" - nem sokat tudsz az emberi kapcsolatokról ld még játszmák.


Nekem ennyit árul el így általánosságban.

2019. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!