Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Örök érvényű vita: Mega Daily...

Örök érvényű vita: Mega Daily One Plus vagy a One-A-Day a jobb vitamincsomag?

Figyelt kérdés
Összehasonlítottam a hatóanyagokat, de ez alapján nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb, mert például a One-A-Day-ben több az A-vitamin, magnéziumból is jóval több van benne, az sem igaz, hogy nincs benne cink, sőt, 10 mg-mal több van egy kapszulában, mint a másikban, stb., viszont a Mega Daily One Plus-ban több a B-vitamin, E-vitamin stb. Ha az árat nem hasonlítom össze, akkor szinte lehetetlen dönteni a kettő között.

2016. dec. 26. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem váltogatod? Gondolod ezen a szinten számít az a pár mikrogramm vitamineltérés?


Ha bizonytalan vagy vegyél egy adagot ebből is meg abból is.

2016. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk sokan a többlet B-vitamin miatt veszik a Mega Daily One Plust, csak ez olyan dolog, hogy nemhiába festi meg a vizeletet (sokan írták, hogy neon zöld színűre festi). Nyilván, távozik a szervezetből a felesleges B-vitamin, de ha innen közelítjük meg a dolgot, akkor felesleges a többlet B-vitamin.
2016. dec. 26. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
ÉN a mega daily-re szavazok. De van ittohn one a day is.
2016. dec. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A MDOP-ban sok B vitamin van, a OAD-ben meg minden másból van sok. Én tervezek átállni az utóbbira.
2016. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, választottam, a One-A-Day-re esett a választásom. Számomra nem kell nagyon magas mennyiségű B-vitamin, mert annak egy része úgyis távozik a szervezetből (ezért festi meg olykor a vizeletet neon zöld színűre). Ráadásul annyi vitamint nem vesztek, mint egy profi sportoló (szerintem), így megint csak fölösleges a nagy dózisú B-vitamin, túladagolása pedig rákot is okozhat. Erről itt lehet olvasni: [link]
2016. dec. 27. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a cikk... xDDD nem kell minden konteót elhinni.
2016. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az.
2016. dec. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!