Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Megbocsátanàtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megbocsátanàtok a pàrotoknak, ha egy szupermodellel lépne félre?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy a legtöbb férfi szereti a szép nőket és ha sokan még boldog párkapcsolatban is élnek, néha még akkor is megesik, hogy félrelépnek. Sajnos a kísértés nagy úr, főleg akkor ha egy olyan valaki jön szembe, aki nem átlagos, hanem gyönyörű, vonzó és a legtöbb ember számára elérhetetlen. Megbocsátanàtok a férjeteknek, baràtotoknak, ha egy szupermodellel lépne félre? Mert ugye ott a kísértés sokkal nagyobb, ezért sokkal nagyobb a kockázata is  annak, hogy a férfi elgyengül és beadja a derekát. Enyhítő körülmény lenne tehát nálatok, hogy a csábító mondjuk egy Victoria Secret modell vagy ugyanúgy kezelnétek az esetet, mintha egy átlagos lánnyal csalt volna meg az úriember?

2019. szept. 7. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked enyhítő körülmény lenne, ha a csajod egy izmos tűzoltóval csalna meg, akinek kétszer akkora farka van, mint neked?
2019. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megcsalja a párját, az egy nagyon is tudatos döntés. Ott, abban a pillanatban úgy dönt, hogy nem fontos neki a párja. Szerinted érdemes folytatni egy házasságot, ha az egyik fél nem fontos a másiknak?
2019. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Inkább, mint egy pattanásos, elhízott kockával... :)


#2 Nem mindig tudatos, lehet, hogy olyanok a körülmények. Persze nem szép dolog az tény.

2019. szept. 7. 10:08
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Én meg, szerintem nem a hűség a legfontosabb a kapcsolatban.
2019. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsátanám meg.

Nem enyhítő körülmèny semmi.Megalázott, belegázolt az önbecsülésembe, fájdalmat okozott, és számomra saját magam a legfontosabb, és hogy úgy bánjanak velem, ahogy megérdemlem, úgyhogy mehetne a modellkéjéhez lakni :)

2019. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 teljesen mindegy, milyenek a körülmények. TE DÖNTÖD EL, mit teszel. A te döntésed, hogy nem állítod le azonnal a lánykát. A te döntésed, hogy fogadod-e a csókját, felmész-e a lakására, stb. Ez a felelôsséghárítás meg csak olaj a tûzre.
2019. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A körülmények lehetnek olyanok, de még ha egy ittas éjszakán az ölébe mászik egy ilyen szupermodell, akkor is meg kell hoznia a döntést, hogy márpedig ő most nem ellöki magától, hanem szépen feláll és elmennek együtt szobára. Nem tudsz olyan körülményt felhozni, ahol nem tud tudatos döntést hozni az ember a megcsalás elkerülése érdekében. Mert tudatos döntés, hogy elvonul valakivel, tudatos döntés, hogy levetkőzik, minden lépésnél bármelyik ponton dönthet úgy, hogy ő inkább hűséges lesz, csak akkor éppen abban a helyzetben ő úgy dönt, hogy ezzel a kérdéssel nem foglalkozik, mert nem ér neki annyit a párja, akivel potenciálisan már egy életet felépítettek, mint egy kósza dugás egy akármilyen nővel.

Mert amúgy, egy szupermodell mégis mit tud adni, amit én nem? Azon kívül, hogy az egész világon ismerik és mint a szépség megtestesítőjét kezelik. Azért ne legyenek illúzióid, a legtöbb modellen minimum 5 réteg vakolat és hosszas technikai utómunkálatok vannak, hogy az újságokban, plakátokon úgy nézzenek ki, ahogy. A való életben, potenciálisan smink nélkül még az is lehet, hogy észre se vennéd őket, simán elmennél mellettük az utcán. Szép-szép még úgy is valószínűleg, de nem annyira, hogy teljesen kifordulj magadból.

A változatosság meg gyönyörködtet, oké, de ha így gondolja és így érez, akkor ne házasodjon meg, mert ha nem tud erről lemondani nyugodt szívvel és vállalni a monogámiával járó döntéseket, akkor nem való neki a hagyományos párkapcsolati modell.


Szóval. Ugyanúgy kezelném, mint bármi mást. Ha férfival csal meg, ha szupermodellel, ha a szomszéd 80 éves Manci nénivel, ha a Micikével a recepcióról, tökmindegy. Mert ehhez neki igenis úgy kellett dönenie egy ponton, hogy márpedig őt nem érdeklik a kettőnk által közösen lefektetett szabályok, és még ha átmenetileg is, de úgy döntött, hogy az én érzéseim és az irántam való tisztelete sem különösebben érdekli. Így meg én nem tudnék vele együtt maradni a továbbiakban.

2019. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt az egész kérdést. Számodra ezek szerint semmit se számít egy megcsalás, minek lovagolsz akkor ezen a témán? Mit számít neked, hogy másoknak mi a véleménye erről? Te nem vagy hűséges, nem való neked egy párkapcsolat, éljél nyitott kapcsolatban, vagy csak gyere össze 1-1 dugásra valakivel/valakikkel.

A teljesen értelmetlen kérdésre válaszolva nem, nem bocsátanék meg, hanem dobnám. Igénytelen dolog megcsalni valakit, én pedig nem lennék együtt egy igénytelen emberrel.

2019. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Es teged, ha egy dollarmilliardossal?
2019. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Az is jobb, mint egy kocka, csak ne az M. Lőrinc legyen az! 🙂
2019. szept. 7. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!