Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok ebben az esetben a megcsalást? És mivel tud másokat úgy manipulálni, hogy mindenki őt sajnálja?

Figyelt kérdés
A párom megcsalt, részegen egy buli után lefeküdt egy lánnyal, mikor mi nem voltunk túl jóban.. Ez egyetlen egyszer történt meg, ez fix, szóval nem kell az, hogy honnan tudom, hogy többször nem tette meg. Tudom hogy nem, maradjunk annyiban. Nem tőle tudtam meg, de mikor szembesítettem vele, nagyon kiborult, és azt mondta azért nem mondta el, mert semmit nem jelentett neki, nem is ismerte a lányt, és nagyon megbánta rögtön, és nem merte megkockáztatni, hogy emiatt elveszítsen, ezért nem mondta el. Kidobtam, de azóta nagyon hiányzik, viszont az én környezetemben mindenki azt mondja, hogy nehogy megbocsássak neki, és ez elgondolkodtat. De a közös ismerőseink meg őt sajnálják. Ezt vajon mivel érte el? Az igazsághoz tartozik, hogy hibásnak érzem magam, mert ő nagyon sokat tett a kapcsolatunkért, és tudom magamról, hogy sajnos sosem becsültem ezt meg eléggé. Tudom, hogy egy nagyon jó ember, nagyon szeret, és én is őt. Nem tudom érdemes e egy gyenge pillanatban elkövetett hiba miatt eldobni mindezt? Vagy úgyse lenne semmi sem a régi? Utána egy pár napig beszéltünk, de csúnyán elzavartam, és megkértem, hogy ne keressen többet, azóta nem is keresett. Most ha akarnék valamit, nekem kéne megkeresnem, ha úgy döntenék, hogy szeretnék még beszélni erről az egészről? Vagy nem keres ez azt jelenti, hogy lezárta?
2018. máj. 16. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem olvasom el a szöveget.


Semmilyen megcsalást nem bocsátanék meg. Nincs különbség megcsalás és megcsalás között. Egy van és kész, ami számomra megbocsáthatatlan.

2018. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te már döntöttél, akkor legalább maradj következetes. Legközelebb meg előbb gondolkodj és utána dönts, ne fordítva.
2018. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszem el a kolbászt mást tányérjábol.... ha az enyémböl valaki még is megteszi, egye nyugodtan tovább de nem osztozkodom.
2018. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem táncolnék vissza, csak azért mert hiányzik, vagy mert amúgy rendes stb. Ha nem bírja az alkoholt, miért iszik?! Az nem mentség, hogy csak egyszer tette meg, mert majd megteszi máskor is, ha megint nem lesztek épp jóban. Te tudod... Menj utána, és te puncsolj neki, és így teljesen fel is mented, ő meg máskor is szépen vissza fog élni a bizalmaddal. De ne legyen igazam.
2018. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom mi értelme lenne, mit jelnet a "nem voltunk túl jóban", és a "Az igazsághoz tartozik, hogy hibásnak érzem magam, mert ő nagyon sokat tett a kapcsolatunkért, és tudom magamról, hogy sajnos sosem becsültem ezt meg eléggé. "


Ha ennyire nehezen ment a dolog, akkor talán jobb lenne elengedni. Ő is megcsalt, te is tudod, hogy nem ment..


A környezeted meg lófütyit sem tud a kapcsolatotok milyenségéről, már bocs. Tök mindegy, ki kit sajnál, én is tudok szép képet mutatni kifelé...


Ráadásul fel sem tűnt smemi különös a viselkedésében? Tekintve, hogy nem is tőle tudtad meg.. NEm tűnik túl bensőséges kapcsolatnak a tiétek, de persze csak a kivett szavakból nyialtkozom. Aztán te tudod.

2018. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nincsen olyan indok megcsalásra, ami megérthető.Megbocsátani megtudom egy idő után, de a bizalmam, gusztusom soha nem tudja visszanyerni senki sem.Így meg nincs értelme kapcsolatban maradni semmilyen módon.
2018. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nehéz lesz, de elengedem ezt a dolgot. #5 igazad van, nem kellene, hogy érdekeljen mások véleménye, mert tényleg nem látnak bele a kapcsolatba, de sajnos mindig befolyásolható voltam ilyen téren
2018. máj. 17. 01:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy egy nagyon jó ember, nagyon szeret"


igen, biztosan nagyon jó ember, ha félrekúr, te meg ostoba leszel, ha megbocsátasz.


legyen már tartásod meg józan eszed.



jelenleg ott tartasz, hogy már nem is te, hanem a párod a szegény áldozat, holott ő csalt meg, és neked kell utána kaptatni, hogy bocsásson már meg neked.


azért ugye érzed, hogy ez mennyire paradox és ostoba gondolat?


megcsalt, elárult, átvert.


persze, mindegyik ezt mondjhja, amikor lebukik, h. a másik nő nem jelentett semmit neki, de azért arra csak jó volt, h. megbassza, és pár kellemes órát, napot eltöltsön vele.


nem véletlenül talált be a pénisze a másik lyukába, biztosan tetszett neki, biztosan valamiféle udvarlás, közeledés előzte meg a szexet, amennyiben nem prostiról volt szó.


tehát amit te egyetlen botlásként állítasz be, az valójában egy folyamat része, onnantól kezdve, hogy megismerte a másik csajt, és megtörtént a dugás.


legyen méltóságod, és hagyd.


lépj tovább.

2018. máj. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyira részeg nem lehetett, hogy azt sem tudja mit csinál. Eddigi exeim ha nagyon részegek voltak fel sem állt nekik.

A barátod tudta nagyon jól mit tesz és, hogy neked ez fájni fog, csak éppen akkor leszrta mi lesz veled. Ha szeretne soha nem okozott volna ekkora fájdalmat neked.

2018. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne a szexre gondolj most ( hogy megcsalt).

Hanem az odavezeto utra.

Mennyi frivol megjegyzes, pillantas ,celozgatas, nevetgeles elozte meg az elso csokot?

Na latod.

Es ezalatt te eszebe se jutottal.


A masik.: ha most utanamesz, megbocsajtasz, ezzel megadod az engedelyt,hogy barmikor maskor is megtegye....( hisz megbocsajtasz)

2018. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!