Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen egy férfi a ki megcsaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfi a ki megcsalna a párját?

Figyelt kérdés
Ugy értem mik a jelek? Illetve van olyan hogy tényleg szerelmes csak egy botlás ilyen van? Nők e férfiak véleménye is érdekelne én nő vagyok

2019. szept. 17. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő megbocsájtani tud, de feledni soha.

A kérdésre a válasz: sokszor semmilyen. Nincsenek jelek.

2019. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelek?Azok ha vannak is a párja veszi észre a legutoljára.
2019. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan olyan, mint egy nő. Ne gondold, hogy ez csak férfiakra jellemző. Botlásban nem hiszek, legfeljebb akkor, ha rosszul veszem a lépcsőt. A megcsalás, az megcsalás. A jeleket érezni fogod (kívánom, hogy ne legyen ilyenben részed), de a férfi/nő részéről ilyenkor szerelem kizárt. Tudod, az a gyomorba markolós, rózsaszín ködös. :-) Nyilván ez elmúlik, az a kérdés, mi marad utána. :-)
2019. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Olyan nincs hogy botlás ilyenkor. A megcsalást hosszú tervezés és maga az elhatározás, hogy megcsalja a párját előzte meg. Nem lehet senkit véletlenül megcsalni, ez annak a gerinctelennek a magyarázkodása, aki még ennek tetejébe hülyének is akarja nézni a megcsalt párját.

Jelek meg vannak, max nehéz észrevenni: hirtelen annyira nem érdekli a párja, vagy már-már elutasító vele szemben, csökken a szex, dugdossa a telefont, magával viszi mindenhova. Bármi szokás vagy viselkedésforma, ami gyökeresen eltér a megszokottól jele lehet.

2019. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

A botlást, vajon kik találták ki? A csaló vagy a megcsalt?


Maradjunk annyiban hogy a hűség döntés kérdése, nem pedig arról szól hogy soha senki ne tetszene nekünk a párunkon kívül.

Aki ennyivel sincs tisztában, az mivel van?

2019. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Igazából senki sem tulajdona a másiknak. Ha mással bújik ágyba, annak okai vannak, mégpedig az, hogy már unalmas, nem vonzó, vagy pedig elhanyagolja a párja. Viszont a jelenlegi élete kényelmes, nem érné meg felrúgni neki. Ami 100%, hogy az a kapcsolat csak a mai mércével kapcsolat, klasszikus értelemben már nem az. Ami a lényeg: mindkét fél hibás.


Én csak annyit kérdeznék meg tőletek válaszolók, hogy naponta mennyit vagytok csendben, elmélyülve magatokba? Mennyire értékelitek magatokat, persze a jó és a rossz tulajdonságaitokat figyelembe véve. Nálam meg egy másik fontos dolog az, hogy nem az én dolgom mások felett pálcát törni, egyszerűen nem érdekel. Aki meg a megcsalt fél, ő mennyire gondolkozott el azon, hogy mi is volt a szerepe abban, hogy a párja félrelépett. Én mennyi olyan nőt és férfit láttam már, aki szinte kiprovokálta hogy megcsalják. Egyszerűen egy szolgalelkű ember egy idő múlva kolonc, viszont marhára kényelmes. ezen is érdemes lenne elgondolkozni.

2019. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
#6-os mond valamit.
2019. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. szept. 18. 07:15
 9/9 anonim ***** válasza:
sumákolni kezd, a telóját nem hagyja előtted, kimaradozik, egyre többszőr hívják el a barátai, ami persze kamu, kerüli a szemkontaktust és kerüli a társaságod..
2019. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!