Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért törölte az üzeneteket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölte az üzeneteket? Van köztük valami vagy "miattam"?

Figyelt kérdés

Persze, a kérdésre nyilván nem tudjátok a pontos választ, nem is ezt várom, inkább csak tippeket, hogy vajon mi lehet az oka, illetve, hogy kitudom-e valahogyan deríteni?


Szóval a történet:


A férjemnek régen elég sok nővel volt dolga, ha nem is többre csak pár menetre..

És ezek közül a lányok közül 1-2-en a mai napig járnak az általa tartott edzésekre..

Oké, nem örülök neki, de amíg nincs belőle gond, nem foglalkozom vele.

Azonban az egyik csaj elkezdte elég feltűnően kell érni magát, folyton felhívni magára valamivel a figyelmet, és emiatt szóltam is a férjemnek, hogy nekem ez nem tetszik..

Volt is egy kis vitánk emiatt, mert szerinte semmi okom a féltékenységre, őt nem érdekli az a csaj, csináljon bármit..

Oké, próbáltam is lenyugodni ilyen téren, persze a szemem az nyitva maradt..

És itt jön a gond!

Párszor adódott olyan helyzet, hogy az en gépemen lépett be a Facebookjára a férjem és utána mikor megnyitottam az ő oldala volt ott, és én megnéztem, hogy kikkel beszélget ( okom egyéb is van rá, még mielőtt az lenne, hogy ezt nem szabad)

Szóval kiváncsi voltam, hogy ezzel a lánnyal beszélgetnek-e.

Meg is találtam, de semmi extra nem volt ott, csak max az edzés anyagát küldte át neki, szóval semmi személyes!


Még 1-2 alkalommal történt ilyesmi, hogy azért ránéztem van-e valami, de nem volt.


Ma mikor mentem ki láttam, hogy a férjem nyomkodja a telefonját, és mikor meglátott, zavartam egyből elkezdett magyarázkodni, hogy jaj nem talál egy zenét YouTube-on..

Én pedig a saját mobilomon megnéztem, hogy nem véletlenül a messengeren járt-e..

És igazam lett, pontosan ahány perc múlva megnéztem, ott volt, hogy akkor volt fent utoljára..

Oké, gondoltam, mi oka lehetett, hogy egyből azt kamuzta, hogy a YouTube-on volt? Hiszen en nem kerdeztem tőle semmit..

És megnéztem a gépemről, hogy történt-e olyan beszélgetés, ami miatt ezt mondta..

Nem volt semmi.

De azért volt egy rossz érzésem, mondom visszakeresem mikor beszélt utoljára azzal a a csajjal..

ÉS ELTŰNT AZ ÖSSZES VELE VÁLTOTT ÜZENET!!

4 dolog jutott eszembe:

Az egyik, hogy amikor szóltam neki, hogy nem tetszik a csaj viselkedése, utána törölt mindent

Csak ezzel az nem stimmel, hogy miután szóltam neki en láttam az ő Facebookját, és még megvolt minden beszélgetés..

A másik, hogy a csaj irt neki valami olyat, amit ha én meglátok, tudta, hogy baj lenne belőle ezért kitorolte

Ezen eltudom képzelni, hiszen a csaj tényleg elég kihívóan viselkedett

A harmadik, hogy a csaj irt neki valami olyat és ő belement a beszélgetésbe, és azért törölte ..

A negyedik ( és ezt csak most tudtam meg, hogy van ilyen funkció ) hogy titkos beszélgetést folytat vele a messengeren.

Ugye ez a leggázosabb helyzet, mert ahogy néztem ezt csak a mobilon lehet megnézni ahonnan indította és attól függően hogyan állítja be, akár már 10 mp múlva törlődik az üzenet..


Teljes pánikba estem mert nem akarok veszekedni vele fölöslegesen, de nagyon gyanús nekem ez az egész.


Nincs valami otletetek, tippetek, hogy hogyan deritsem ki mi lehet??


/azt nem feltételezem, hogy személyesen bármi lenne köztük mert mindig tudom mikor hol van a férjem, nincs alkalom semmi találkozóra../


2019. szept. 22. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Uh szegény hapsi. :D

Lebukott, mert nem a youtube-ot nézte.

Konkrétum: nincs semmi fontos.

Szerintem valahogy látta, hogy te csekkolod az ő tartalmait ezért biztos ami biztos letörölt mindent ami a csajjal volt. Ez valszeg akkor törtenhett amikor ytoubot nezett. Vagy azt mondta.

Szerintem elejet akarta venni egy veszekedesnek, nem azert mert mögötted csinalt valamit, azt lattad volna te is korabban.

2019. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem olvastam végig ezt a sok sületlenséget, amit megint leírtál, mert kb. kétnaponta kiírod és/vagy mekérdezed ugyanazt.


Amit én kérdezek tőled:

1. ha ennyire nem bízol a férjedben, miért mentél hozzá?

2. ha tudtad, hogy korábban megdugta a legyet is röptében, miért mentél hozzá?

2019. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

1, Nem tudod kideríteni, direkt azért törli hogy nyoma se maradjon. Ami igen, elég gyanús.


2, Megcsal vagy nem, kavar-e vagy nem, erre nem fogsz választ találni. Azzal tudsz foglalkozni hogy azt érzed valami nincs rendben és nyilván így nem működik a házasság, úgyhogy valószínűleg ez is megy az elváltak statisztikájához. Nem nagyon van értelme tovább szenvedni így.

2019. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én abban látom a fő problémát, hogy ő régebben nem élt szent életet, te meg emiatt nem bízol benne. Meg valahol azt érzed, hogy olyan, mint régen. Adják alá a lovat, ő meg kihasználja a lehetőségeket.

Nincs bizalom, nincs őszinteség a másik oldalon. Ez így nem fog működni.

2019. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy aki kérdezett, valóban kiváncsi-e a válaszra id, de leírom a kommentemet azokhoz amihez úgy érzem fontos..


Nos, nem irok ki 2 naponta kérdést, valakivel össze téveszthetsz, de hát ez nem olyan meglepő hiszen végig sem olvastad a "sületlenségeimet".

Viszont, hogy válaszoljak, azért mentem hozzá mert szeretem őt és igyekszem hinni abban, hogy a jó oldala felül tud kerekedni a kevésbé jón..

A bizalmam megrendült mert már a kapcsolat elején hazudott nekem egy elég komoly dologban, nem megcsalás témában..

utána eldöntöttem, hogy adok egy esélyt a dolognak, egy próbaidőt ha úgy tetszik, és meglátom milyen lesz ő, és en mennyire tudok megbízni majd benne ezek után..

Eltelt pár év, és mindent megtett, hogy bebizonyítsa nem kell többé aggódom, ezért mikor megkérte a kezem igent mondtam neki. Utána még adtam a házasságig időt mind magamnak, mind neki, hogy lássam tud-e működni egyáltalán.

Úgy éreztem igen.


Sajnos azokat a kommenteket nem tudom megérteni ahol egyből jönnek az "úgyis vége lesz/dobd ki/ válj el" válaszok, mert én abban próbálok hinni, hogy ki lehet javítani a hibákat, talán mindent nem, de ha 2 ember dolgozik rajta akkor sokat.


Szóval nem gondolom, hogy ugyanazt csinálja, de ha az ember meg is bocsátja a hazugságot, utána benne marad egy minimális kétely, ami adott helyzetben felerősödhet..


A gyanú nem válóok, legfeljebb figyelmeztetés, hogy valahol gond van, vagy a gyanakodóval, vagy azzal akire gyanakszik.

2019. szept. 22. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyanú nem válóok, de az, hogy nem bízol benne, már igen. Ès te nem bízol. Állandóan kutakodsz, nèzed a beszèlgetèseit. Mèg akkor is, ha már előzőleg sem találtál semmi kètes dolgot.

Így még nem lehet èlni, hogy állandóan gyanakodsz, ellenőrizgeted.

2019. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem a férjednek feltünt a csaj de ne fesd az ördögöt a falra. Az is lehet hogy pont azért nem mutat meg mindent hogy a csaj ne tudjon bekavarni. Nem hinném hogy megcsal de tarsd nyitva a.szemed.
2019. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kèrdező, kiderült már azóta valami?
2019. okt. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!