Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőm elhagyná miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm elhagyná miattam a nejét, de én ezt nem akarom. Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Szeretői kapcsolatnak indult, ő házas, én szingli- és az is akarok maradni.


Ő viszont belém szereetett, és elválna, habár 3 gyereke van a nőtől.


Jön, hogy költözzünk össze, legyen saját családunk.


Máfél éve vagyunk szeretők, és nekem ez megfelel. Tudom fura, mert a legtöbb szerető összeszarná magát a helyemben, hogy első nővé léhetne elő.


De én ilyen kötöttségektől mentes viszonyt akartam az elejétől fogva: wellness, szex, kirándulások, vacsik, ennyi.


Nem akarom mosni a gaytáját, nem akarok a felesége lenni, nem akarok vele együtt élni.


Halálosan meg van sértődve és szenved.



2018. máj. 6. 23:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Inkabb hagyja el, nem erdelmi meg a nojet
2018. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
30%
Ahelyett, hogy örülne, hogy kifogta veled az aranyhalat.
2018. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
14%

Hát elég hülye pasi. Meg végre egy nő aki tudja mit akar és tudja mivel jár. Meg is értelek, most jönne akkor a három gyerek is néhanapján, stb.

Mennyivel vagy "jobb kaliberű" nő mint a felesége?

2018. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ha elhagyná őket miattam és szerelmes belém, akkor sejtheted, hogy megütöm a mércét, sőt!
2018. máj. 6. 23:33
 5/38 anonim ***** válasza:
17%
Azért érdekes, mert én akármilyen szerelmes lennék, pont hogy csak így, ezekkel a feltételekkel mennék bele. Előre elmondanám, hogy tőlem másra nem számíthat, és ha többet szeretne, akkor fájó szívvel elengedjük egymást, mert én elsősorban a családomért vagyok felelős, és nem tudok neki többet adni, akármennyire is bele vagyok esve. Szóval nem értem az ipsét.
2018. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
54%
Kamu és provokatív kérdés.
2018. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Előttem szóló, te már csak tudod...


Annak indult, sima liezonnak, szerintem ahogy látom ő ijedt meg a legjobban, hogy többet érez.

2018. máj. 7. 00:03
 8/38 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem érti meg, mert szerelmes?

Há máshogy nem, akkor be kell fejezni ezt a románcot.

2018. máj. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, hogy pont egy ilyen nőbe szerelmes, aki csak a farkát akarja, de őt mint embert nem....szánalmas és csak a feleséget sajnálom. Nos, ne húzd az agyát, mondd meg neki kerek perec, hogy vége. Tiltsd mindenhonnan és akkor majd megérti. Te meg keress egy másik nős pasast és tegyél tönkre egy másik házasságot, hiszen jelenleg te csak ilyen jellegű kapcsolatra vágysz....
2018. máj. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%

Be kell fejezni a kapcsolatot vele.

Bár én nős férfit biztos nem választanék. Sokkal ingatagabbak. Ott van az egyik oldalon a család, a monotonitás. A másik oldalon egy titkos kapcsolat, ahol csak a szépet látja/kapja. Ott marad a nyakadon egy hős szerelmes. Bár én a gyerekeket is sajnálom, tudom milyen rossz ha azért törik derékba egy apakép és a családom, mert kiderült, hogy hűtlen volt... :/

2018. máj. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!