Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tud kétfelé szeretni? Változha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud kétfelé szeretni? Változhat bármi? Másik, hogy nagyon bepöccent, mert véletlenül megcsöngettem, amikor a hölggyel volt.

Figyelt kérdés

Szeptember elején tudtam meg a volt párjától, hogy egy hölggyel látta. Később a párom kiegészítette és megegyeztünk (nyilván ő akarta jobban), hogy titokban velem marad, de a másik előtt tagadja. Nekem valamiért nem megalázó. Talán azt akarom, hogy lassan vezessen ki a kapcsolatból, még ragaszkodom hozzá. 6 éve vagyunk együtt, ő idősebb, é 31, ő 56. Nem tudta megmondani, miért csalt meg, de azt mondta, ővele lehet valami, hogy ezt tette, nem én vagyok a hibás.


A párom azt mondta, nem ígér semmit, de hétfőn találkozunk és beszélünk, csak nem "szabadon", hanem alkalmi munkában. Még nem szakítottam, sajnálom, ha bugyuta kép alakul ki rólam bárkiben is.


2019. szept. 28. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mi van???? Leírod érthetően is???
2019. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem normalis. Dobd ki a vén phaszt. Találsz ezerszer jobbat.
2019. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Mit jelent az, hogy alkalmi munkában találkoztok? A vén majom a kuncsaftod, akibe beleszerettél?

Kicsit zavaros a sztori.

2019. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

"Nekem valamiért nem megalázó."


Igen, ez látszik.Önbecsülés, tartás nélküli, kapcsolatfüggő buta nőknél mindig így van.Lehet túl nyers és őszinte voltam, és sértő is, de a tényeket nem lehet másképpen leírni.Elképesztő látni, hogy mennyi ilyen nő van, akit használhat a másik nem kénye-kedvére...És csodálkozunk, hogy miért viselkednek úgy, ahogyan a kérdésben szereplő hímnemű lény is.Mert az ilyen nőkből indulnak ki.Minden el van nézve, csak nehogy elhagyja őket.

És mi változna kérdező?56 éves már a faszi, amíg feláll neki, addig mindig lyukról-lyukra fog járni.Ilyen a jelleme.Változás akkor lesz majd, ha már befigyel az impotencia nála.A semmivel nem fog tudni már lövöldözni a nőkbe, max. a száját fogja jártatni.

A kétfelé szeretni meg egy baromság.Ő csak a farkát szereti, de kell egy fix punci, amíg nem talál mellékszereplőket.Szép jelen és jövő....

2019. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

6 évig nem volt ez így, azért volt ez elég nagy sokk nekem. Nem az a tipikus nőcsábász, most valamiért mégis azt teszi.


Igen, néha együtt dolgozunk alkalmi munkában.


A nyitott kapcsolatra én most legalább egy ideig hajlandó vagyok, mintha azt kérném, hogy "ne hirtelen tépje a tapaszt", tetszik vagy sem. Luk ide vagy oda...

2019. szept. 28. 15:40
 6/6 A kérdező kommentje:

3-as nem, nem kuncsaft hanem ott találkoztunk, ugyanazt csináltuk, ugyanazt az alkalmi munkát, tehát bizonyos értelemben kollegák vagyunk.


Azt még hozzáteszem, hogy első kapcsolatom ez... talán azért is ilyen nehéz hirtelen elengednem őt... Egyébként sokszor ilyen "meglátjuk" filozófiája van, mérgében meg néha előreszalad a legrosszabb eshetőséghez gondolatban és az alapján reagál túl, HA nagyobb vagy komolyabb veszekedés van.

2019. szept. 28. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!