Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ketten kétfelé, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketten kétfelé, de mégis együtt? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Lassan már csak egy év és elballag barátnőm, en rá egy évre fogok, hála az ötéves osztályoknak.

Ő jó tanuló, okos, (az a lány, aki be fog jutni arra az egyetemre, ahova szeretne, mert neki menni fog ha akarja) én itt vagyok, és tudom, ha nem is vagyok a tanulmányi átlagom alapján egy igazi gyöngyszem, de megvan az,amivel foglalkozni szeretnék.

Ő külföldre tervez menni, én is.

A baj, hogy nem ugyanoda. Ausztrián gondolkodtunk, én tudok németül, ő nem. Felvehtne angol nyelvű órát, de egy évig meg kéne élnie kinn így is.

Ő olaszországba menne. A nyelv nekem teljesen kiesik, éhen nem halnék, de nem tudnék ott élni, főleg, hogy azzal foglalkozzak, amivel tudok es szeretek.


Érdekel a médiamunkásság, már három éve tanulom és gyakorlatozom tvnél, ezen kívül pedig fotózni és videó munkákat szeretnék vállalni, mert úgy érzem, van hozzá kellő affinitásom, és felkészültséget tekintve sem számítok inkompetensnek.


Sajnos ehhez nyelvtudás kell.


Mit lehetne tenni? Sok mindenen gondolkodtunk.

Annyi biztos, hogy együtt, de merre és hogyan?

Egy évet lehúzhat külföldön, látogatom majd, de öt év az félek túl nagy falat lenne.



2017. ápr. 26. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi többet is kibírtunk. Ha két ember igazán szereti egymást, akkor ez sem választja el őket.
2017. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
húú, lesz itt megcsalás, elhidegülés, olasz macsók... :) B megoldás: nem kell egyből diploma után nagyzolni, és itthon maradhatnátok pár évet. Nekem csak érettségim van, 180-200-at keresek, barátnőm 160-at (diploma folyamatban), simán meg tudunk élni itthon is
2017. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha ki akarnak menni, akkor mire várjanak? Én legalábbis pár évre mennék csak ki pénzt szerezni, utána pedig hazajönnék és jöhet a házasság és a gyerek. Annak semmi értelme szerintem, hogy pár évet ellesznek itthon aztán mennek ki. Mondjuk én biztos nem mentem volna a párom nélkül, csakis együtt. Nem igazán hiszek a távkaocsolatban.
2017. ápr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kimentek Süd-tirolba(olaszország) aztán letudva a dolog. Németül beszélnek, meg még olaszul is. Na jól hangzik?

Vagy akár lehetsz te ausztriában ő meg olaszban, hétvégén meg találkoztok. Simán megoldható, csak akarni kell.

2017. ápr. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hat Olaszba azert nem olyan konnyu letelepedni, még munkat találni se :D

plusz en a barátom miatt siman kibirnek egy evet, halasztanek, itthon lennek vele es kozben tanulnam a nyelvet (nemet pl. ahogy irtad, ausztria azert jobb ebbol a szempontbol)

de egyebkent addig meg rengeteg dolog valtozhat, csak nem ertem hogy most akkor tanulni akartok kimenni?

2017. ápr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!