Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megpróbálták folytatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megpróbálták folytatni a házasságot megcsalás után, azok véleménye érdekel, higy sikerült-e?

Figyelt kérdés
Hosszú szerelmi viszony volt, és nem ő mondta el, hanem lebukott. Úgy döntöttünk megmentjük a házasságot. Érdemes próbálkozni, vagy hiába akarjuk, ez nem fog menni?
2019. okt. 5. 05:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Hogy megmenthető? Igen. Hogy nekem sikerült? Nem. Hogy lemondással jár igen? Bizalom? Nem! Fèlelem, hogy ismét megteszi? Igen.


Én folytattam, de megbocsátani nem tudtam. Erre nem akkor jössz rá. Pár év elteltével. Csak a gyerek miatt maradtunk együtt. Elvagyunk, élünk, de nem nyúlok hozzák. Nem is csalom meg. Tudtommal ő sem, de már nem érdekel. A gyerek szépen felcseperedik, mert azt nem akarjuk, hogy csonka családban nőjön fel. Ez megy nyolc éve. Hogy utána mi lesz, azt nem tudom.


Én lemondtam mindentől, mint boldogság, bizalom, szerelem, ha pedig a gyerek felnő, akkor lehet hogy repülőre ülök és bejárom a világot egyedül.


És most halljuk a többieket.

2019. okt. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Párterápiával sem sikerült. Elváltunk. A volt férjem továbbra is az akkori szeretőjével van. Ja és nálunk 4 hónapos közös gyermek volt akkor.


De minden ember más. Próbálkozzatok.

2019. okt. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

Mit lehet annyira elcseszni, hogy egy 4 hónapos (vagy egy bármilyen kicsi) gyerek mellett már félrekúrjon valaki??? A legboldogabb embernek kellene lenni a világon feleséggel/férjjel, kiskutyával, gyerekkel, szép családban...

Ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogy ezek az emberek mire vállaltak gyereket?

Bár mondjuk sejtem a választ. Gondolom egy már régóta döglődő házasságra, aminek a megmentésére összedobták azt a szerencsétlen gyereket. És mennyi ilyen idióta ember van, aki így gondolkodik...

2019. okt. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Oké, hogy próbálkoztok folytatni, de az tisztázva van hogy mi fogja összetartani? Mert ugye a szerelem az már kimúlt, szex szempontjából is valószínűleg egy kihűlt kapcsolatról lehet szó, de akkor mégis mi marad?

Gyerek(ek)? Közös jelzáloghitel?

2019. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

3 as

Kvára nem látod az életet reálisan.

A legtöbb kapcsolatban, ahogy nálunk is, amíg problémák, pénzügyi gondok voltak nem volt félrekúrás.

Az asszony akkor kurt félre amikor mindenünk megvolt, szép kertes ház, 2 kocsi, szép gyerek, zéró hitel, jó munkahely, stb.

És NEM lehet visszaszerezni az elvesztett bizalmat. Olyan mint az eltörött üvegpohár, megragaszthatod, de már nem fogsz belöle inni.

2019. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet.
2019. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

5#-el értek egyet. Nem kell mindig valami okot keresni mögötte. A jólétben néha nem tudják mihez kezdjenek egyesek.


Nálunk az volt, hogy megpróbáltam, de nem ment, nem olyan típus vagyok, aki egy megcsalást/viszonyt elnéz. Idővel elkezdtem másként nézni rá, felfedeztem, hogy ilyen emberrel én nemhogy nem tudok, de nem is akarok együtt élni. Teljesen eltávolodtam tőle, ez már tudatos volt és tudatalatti is egyben. Az idő gyógyír mindenre. Volt egy pár lezáratlan ügyünk, de hála az égnek, hogy nem lett gyerekünk és így teljesen ki tudtam/tudom zárni az életemből. Már semmi nincs ami hozzá köt csak az emlékek, de amit tett és ahogy tette, nem is akarok emlékezni rá, pedig 26 évig voltunk együtt. Aki nem tiszteli azt az embert akivel oly sok évet együtt volt, hogy tisztességesen elváljon tőle, és inkább holmi szeretőzést, hazudozást, féregséget választ helyette, az maradjon egyedül vagy bárkivel, de nekem ilyen ember NEM kell.

De egy kicsit megdolgoztattam amielőtt elváltam, picit hagytam, hogy teperjen, a szeretővel megutálták egymást, kicsit megismertettem a 2 embert jobban egymással, aztán vittem a fele vagyont. Imádja a pénzt, ezt csak emiatt tettem, hogy lássa, nem tehet meg bármit büntetlenül.

2019. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Egy jó ismimék együtt maradtak megcsalás után,nem sikerült rendbe hozniuk szerintem,mivel a férje nálam próbálkozik...
2019. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Meg lehet próbálni megmenteni a kapcsolatot de a házastársaktól függ, hogy mi lesz az eredmény. Ha az egyik nem veszi komolyan akkor a másik hiába törekedik.

Nekem a mostani házasságomban nincs gond de előtte volt egy hosszú, 6 éves kapcsolatom, szinte házasság. Az akkori menyasszonyom félrekefélt és még annyi esze se volt, hogy gumit használjon. A dolog akkor derült ki amikor azon kezdett agyalni, hogy terhes lehet. Már elkezdtem örülni neki és beszélgettünk a házasságról. Aztán egyszer mint derült égből a villámcsapás eszembe jutott, hogy az az előtti hónapban mindig gumit használtunk és soha nem szakadt el. Előtte volt rá eset, hogy párszor gumi nélkül is csináltuk de azelőtti hónapban nem. Aztán mikor határozottam megmondtam neki, hogy nem lehet tőlem terhes akkor bevallotta, hogy megcsalt. Térden állva könyörgött. Folytattam vele a kapcsolatot, kiderült, hogy mégsem lett terhes. Az esküvőt viszont elhalasztottuk a javaslatomra. Gondoltam, hogy mi lesz. Ahogy telt az idő kezdett lelkileg megerősödni, kezdett ismét ide-oda mászkálni. Egyszer azt újságolta, hogy a barátnőjének kölcsön adott egy gumit a táskájából. Soha nem néztem a táskáját de lehet azt gondolta, hogy figyelem. Aztán telt az idő majd találkoztam a barátnője pasijával. Ők már szakítottak. Piás volt, elkezdett beszélni, hogy sajnálja ami történt. Aztán kiderült, hogy lefeküdt a párommal. Erre kellett a gumi. Végleg szakítottam a párommal.

Ez az én keserves történetem a megcsalással. neked persze lehet sikerült de mint mondtam két emberre van szükség. Ami fontos, a megcsalt személynek éreznie kell, hogy ő a fontos és párjának nincs szüksége másra. Ha mindketten komolyan gondolják akkor működhet.

2019. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ezek ahogy én értem, alkalmi kalandozások. De mi van egy akár hónapokig,évekig tartó szerelmi viszony után. Ahol a pasi úgy dönt, elfelejti a szeretőt és megmenti a házasságát. Tényleg úgy van ahogy ígéri, elfelejti a szeretőt és van remény a házasságot megmenteni.

Vagy én most hiába akarom, nem fogom tudni elfelejteni, mit tett velem?

2019. okt. 5. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!