Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet láttam egy êkszerbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blankucka kérdése:

A férjemet láttam egy êkszerboltban, gondoltam a szülinapomra vásárol ezért nem mentem oda. Már elmúlt a szülinapom. Nem kaptam ékszert. Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
persze női ékszerboltban láttam.

2019. okt. 3. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
A férjeddel miért vagy házasságban ha nem tudtok kommunikálni sem?
2019. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Talán kérdezz rá! Rúgd tökön vagy valami! Hogy képzeli, hogy a szeretőjének vett ajándékot nem adja neked oda?
2019. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A 2 válaszolónak: nem is mondtam meg a nevét a férjemnek. Mégis honnan tudod hogy ki ő?
2019. okt. 3. 14:09
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
#2 ! Ez nagyon ott van :D
2019. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

...és karácsony nem létezik? Van aki jó előre megveszi a dolgokat, még a karácsonyi tülekedés előtt. Egyéb nőrokonai nincsenek? Anyja, nagymamája nővére, húga stb? Nekik is vehet.


De gondolom nem, az egyedüli elfogadható válasz az az, hogy megcsal. A népbíróság döntött, az ítéletet elfogadták...

2019. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, vicc volt. Ugye csak trollkodsz, és nem vagy ENNYIRE sötét?


(amúgy számtalan ok lehet, nem kell rögtön megcsalásra gondolni. Lehet nem őt láttad, lehet hogy nem tetszett egyik ékszer sem neki, lehet hogy pl. évfordulóra veszi, lehet hogy pl. a nővére gyűrűjét veszi át, mert ő nem tud érte menni)

2019. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg csak körbenézett, mert neked keresett ajándékot. Aztán meglátta az árakat, és úgy gondolta, hogy kapsz valami hasznosat.
2019. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Ti ezeket tényleg beveszitek? Ezeket a gyenge kamu kérdéseket? :(
2019. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Csak bent láttad a boltban?Az még nem jelenti azt,hogy vásárolt is.
2019. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Női ékszerbolt...meg a válasza a kettesnek...kamu
2019. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!