Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem túl dekoratív nők! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl dekoratív nők! Nem féltek tőle, hogy a párotok prostizni fog, hogy a kielégítse a kielégítetlen vágyait?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Attól még, hogy nem vagyok egy Glamour pipi, kielégítem a férjem vágyait. 😉
2019. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

A prosti egy kalap szart sem ér. Gyorséttermi kaja a rosszabb fajtából. Üres érzelemmentes nulla.


Amitől inkább félhetnek, hogy idővel egyre jobban néznek ki a pasik és egyre sikeresebbek. Munkahelyen a fiatal kolleginákat pillanatok alatt be lehet hülyíteni. :)

2019. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Mi az összefüggés a kettő között? Szerintem fogalomzavarban szenvedsz! Attól, hogy egy nő nem egy kirakati baba, miért ne tudná kielégíteni egy férfi vágyait??? Ez egy oltári nagy baromság és egy elég idióta kérdés, ne haragudj!

51Ffi

2019. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Nem nőként, de - szerintem te ezt a prűdektől akartad kérdezni. Náluk szokott ilyen probléma lenni.
2019. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Gondolod, hogy nála nincs helyesebb férfi? Mégse kezdek el férfi prostikat keresni, pedig léteznek.

Ha szép nőket akar nézni, mivel ezt nem tudom megadni, azt az utcán is megteheti. Nem fogadott vakságot, csak hűséget.

2019. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
A férfiak nem azért lépnek félre, mert az asszony nem elég csinos.
2019. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező!

A neked nem túl dekoratív nő,-jelentsen ez nálad bármit- is egyenlő a szexben járatlan,prűd fabábuval?

Van baj a fejedben,eredj "prostizni" hátha aznap te leszel az első :)

Proli..

2019. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Férfiként írok: nekem dekoratív feleségem van, aki nem elégíti ki a kielégítetlen vágyaim. Ilyenkor mi van?


Semmi sem fekete/fehér barátom.

2019. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 lewega ***** válasza:
73%
Olyan csúnya ember nincs, aki valakinek szép ne lenne! Ugyanis ízlések és pofonok.......
2019. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!