Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy képzeli a párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzeli a párom hogy szeretőt tart?

Figyelt kérdés

A párommal 10 éve vagyunk együtt.Még az akkori munkahelyünkön jöttünk össze.Azóta én elmentem onnan,de ő még ott dolgozik.Röviden annyit rólunk,hogy én 42 éves vagyok (nő) ő pedig 56. Közös gyerekünk nincs,neki viszont van a házasságából két felnőtt gyereke és az előttem lévő kapcsoaltából egy 15 éves fia, akit közösen nevelünk az összeköltözésünk óta. Eleinte a szüleimnél éltünk az udvaron lévő kis házba(2 évig),majd a megtakarított pénzünket összerakva+hitel felvételével sikerült 8 éve összeköltöznünk.Na és itt kezdődtek a problémák,legalábbis csírájában...A párom a munkájából kifolyólag(futár) egész nap szabadban van télen,nyáron és szeret sörözni. Pár éve meég csak 2-3 sör volt az adagja,mostanában 5-6 doboz sör a napi átlag.Én pedig se nem dohányzom, se nem iszom, tehát irritál az egész.Itt kezdődtek a gondok. Az első 3-4 évben jó volt a szex köztünk, de ahogy teltek múltak az évek egyre inkább elhidegültem tőle, főleg az alkohol miatt.Nem egyszer szóltam neki, de szerinte ez normál mennyiség,hiszen "ledolgozza" és különben is mi közöm hozzá?!-mondja.

Nekem nagyon kiábrándító ez a durva stílusa.Lekezelő és tapintatlan velem én pedig nem szeretem a nyers stílusát. Szexuálisan annyira elhidegültem tőle, hogy szűk 3 éve nincs szexuális életünk, kb.2-3 alaklommal fordult elő az elmúlt 2,5 évben, hogy "elkapott" egy gyors menetre, de nem élveztem az egészet. Egyszerűen nem kívánom a szexet.Nincs senkim és nem tudom, hogy őt nem kívánom és ezért undorodtam meg a szextől, vagy egyáltalán a szexet sem, de egyre inkább úgy érzem, hogy a szexre sincs igényem.Ne kérdezzétek a miértjét, ez így kialakult az évek alatt.A párom már kb. 2 éve mondogatja, hogy elég volt és keresni fog egy szeretőt.Eleinte félvállról vettem és nem érdekelt az egész, gondoltam úgysem gondolja komolyan. Amikor már hetente többször emlegette ezt a keresek szeretőt témát, közöltem vele hogy jó, akkor mehetsz is a háztól. Erre neki állt feljebb. Azt vágta a fejemhez, hogy én vagyok a gyerektelen, húzzak én a p.csaba anyámhoz és ő marad a gyerekkel a házban. Hogy is gondolom, hogy ő menjen a gyerekkel az utcára én meg maradjak? Ez egy nagy veszekedés volt kb. fél éve és azóta keveset kommunkiálunk egymással és úgy élünk mint a lakótársak. Azt mondta,mivel én nem adok neki p.cit,majd meg fogja adni más,mert ő nem lesz ügyeletes bohóc. Így is történt. A napokban vallotta be kissé részegen,hogy néhány hónapja viszonya van az egyik kolléganőjével.Voltak gyanús jelek, hiszen nem egyszer este későn ért haza és az öcsém, aki szintén 1 munkahelyen dolgozik a párommal mondta, hogy Laci nagyon gyanús mostanában,mert az egyik fiatal,dekoratív kolléganőjét hazaviszi a munkából és mások is látták már többször őket együtt a munkahelytől pár száz méterre lévő parkban stb.Aztán itt jön a fekete leves.Kérdeztem tőle, hogy a kolléganője az,mert az öcsém mondta, hogy naponta hazaviszed a munkából?!

Nem tagadta,mondta hogy igen ő és mivel nem kapja meg tőlem azt ami neki járna, így ne csodálkozzak ha megcsal.Én viszont teljesen ki vagyok borulva.Attól mert nem vagyok vele együtt még meg kell csalnia? Ennyire nem bír a vérével?Miért nem tud olyannak elfogadni amilyen vagyok? A sok közös nyaralás,az eltöltött idő, az elmúlt 10 év neki semmi???Nekem eszembe nem jutna megcsalni akármilyen is.Ő miért teszi?

Amúgy a nő se semmi. Az én szememben egy gerinctelen nulla. Van férje, sőt kisgyereke is. Tudta,hogy a párom foglalt és mégis élt a helyzettel.A fő gond az, hogy dekoratív,az a típikus "minden férfi álma" típus.Igazi vadmacskás. Hiába van gyereke, semmi felesleg nincs rajta,arcból is egy szép nő.Én viszont eléggé önbizalom hiányos vagyok és látva ennek a nőnek a képét /facebookon/ még inkább elveszettnek érzem magam. Nem is értem, hogy a piás, átlagos párom hogy tudta ezt a nőt megfektetni? A párom bevallotta, hogy nagyon jó vele a szex, bevállalós és mint nő is tetszik neki nagyon. Azt nem is csodálom, kicsit hasonlít a Gregor Bernire, olyan igazi k.rvás,dögös, de bennem ez nincs meg. Ahogy észerevettem,manapság csak az ilyen nőknek van becsületük.Rajonganak értük a férfiak és a szépségükkel mindent elérnek.Én egy teljesen átlagos testalkatú nő vagyok, de nem hittem volna hogy ezt érdemlem 10 év után.Tanácstalan vagyok. A hitel összeköt minket, amiből még van 17 év. A páromnak nincs annyi pénze hogy kifizessen és mehessek és nekem sincs annyi pénzem, hogy kifizethessem és szétmenjünk. Vajon lesz még ebből az egészből valami? Ha továbbra sem szexelek vele, akkor mindig csalni fog? Kíváncsi vagyok meddig lesz meg ez a cicababa neki?Gondolom őt is megunja előbb utóbb.Tanácsokat szeretnék kérni,ki mit tenne?



2018. aug. 22. 21:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem szexeltek nem nyújtasz semmit neki akkor te se várj egy hűséges férjet magad mellé. Van felesege de kb mind ha nem is lenne.Nem szép dolog volt hogy megcsalt de te is hibás vagy ebben.Nem kívánod?Akkor tegyetek az ellen valamit hogy a kapcsolatotok összetartson ès ne történjen benne megcsalás.
2018. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%
Az nem kapcsolat, ahol nincs szex. Szerintem ezt te is tudod. Szex nélkül a haveroddal, lakótársaddal, barátokkal laksz együtt, nem egy házastárssal. Semmi értelme együtt lennetek.
2018. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Élettársak vagyunk nem házastársak.Ő próbált kezdeményezni,de zavar nagyon a közeledte.Nem kívánom a szexet.Múltkor amikor nyaraltunk is olyan volt a közeledése mintha nőgyógyász nyúlkált volna.Idegesítő volt.Amúgy vannak közös programok,nyaralások és nagyjából elvagyunk,de a szex nincs meg.Nincs rá igényem.
2018. aug. 22. 21:16
 4/43 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként mit gondoltál?


Semmi sex és elvagytok....


A legutolsó pasi is összetud szedni bármilyen nőcit... -Vele biztos mézes-mázas... stb.


Szetintem ez a vonat elment....

Ügyvédhez kell fordulnod!

2018. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
65%

Kepzeld bele magad az o helyzetebe, egesz nap melo, de minden egyes alkalommal visszautasitod es o ezt kudarckent eli meg-nem mondja, de annak erzi es duhos rad es valahol magara is a helyzet miatt. Gondolta, hogyha azt mondja h szeretoje lesz te vallranditas helyett majd kuzdesz erte de a reakciod totalisan azt mutatta h “menj ahova akarsz engem mar ferfikent sem erdekelsz “.


Ismet kudarc, megspekelve azzal h a felesege mar annyiba se veszi h legalabb ugy tegyen mintha erdekelne-nem most, hanem amikor eloszor kimondta. Tehat a ferfiassagan csorba esett es szembesult azzal h a hazassaga egy csod.


Az egoja megerositest keres arra h jo pasi es ta daaaa, osszejon neki egy bombano, innentol viszont mar te nem erdekled mint no,baratkent tekint rad ezert meseli reszleteiben a dolgot. Ez a hazassag lezarult mert te nem fekszel le vele, ot pedig a szereto erdekli.


Mindezt azert irtam le az o szemszogebol h megertsd h a monogamia nem egy hazassag automatikus velejaroja, hanem egy dontes ami nem csak azon mulik h az embernek van e lelkiismerete vagy sem-hanem h Valaki mikor eri el azt a hatart amikor kiutat keres (nalatok ugye nincs valas) valas nelkul.


Egyebkent egyiktotok sem hibas, ennyit birt ki a hazassag reccsenes nelkul. Azt, h mit csinalj azt nem tudom azt viszont Igen h a hazassagod kudarcat ne verd ra egy emberre mert ebben mindig ketten van. A hazassag nem egy onmukodo gepezet es nem lehet benne semmit konzekvencia nelkul csinalni, konkretan wc uloket felhajtva hagyni sem anelkul h a masik fel nem szolna erte, nemhogy szexmentesseg.


Ha nincs megoldas es nem tudsz elkoltozni akkor akarcsak o kezdj el te is nyitni mas pasik fele (mar ha egyszer meg erdekel a szex).


Valahogy igy.

2018. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Bence_ ***** válasza:
74%

3 éve tönkre ment a kapcsolatotok, fél éve 0 kommunikáció. Ennyi idő alatt simán feltudta dolgozni, téged elengedni.

Lakótársak vagytok, ennyi.

Ő is lezarhatta volna ezt a kapcsolatot de te is tudtad, hogy ez rossz.

Adjátok el a házat és mindenki menjen az útjára.

2018. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
31%
Ne haragudj, de mégis mit vártál? Úgy élje le az élete maradék részét, hogy cölibátust fogad? Sztem elég toleráns volt veled, mert más férfi hamarabb lépett volna.
2018. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
82%

Én nem értem mi bajod. Nem kívánod már. Nem beszélgettek. Zavar,hogy piál.

Miért vártad meg,hogy eddig fajuljon? Nem jó se neked,sem neki, de tapossátok a szart és még elvárásaid vannak? Szabadulj tőle. Egy iszákos vénember, három gyerekkel egy rakás hitellel. Kezdj új életet ne legyél ilyen szánalmas luvnya,aki a pénzért meg a " kényelemért" éli le így az életét.

2018. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
2%
Ezen ne lepődj meg,tulajdonképpen mit nyújtasz neki??! Semmit.... ki is dobhatna a francba. Ne aggódj ez is idővel bekövetkezik,ha így folytatod!!
2018. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
75%

1.) Gregor Bernadett nem jo no.

2.) nem kell a pias venembert vedeni, mert nekem sem lenne egy szesz-kazanhoz- es ha jol vettem le, gyarkemenyhez kedvem, sot...

3.) a kifogasaid csak KIFOGASOK. Valj el, ennek igy mar senmi ertelme

+amit az elozo kommentekben irnak, hogy ne csodalkozz, blabla.

2018. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!