Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátható e az elhanyagolá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható e az elhanyagolásból történő megcsalás?

Figyelt kérdés
Akár nő, akár férfi az elanyagolt és megcsaló.
2019. okt. 12. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Persze.
2019. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdeznék: mindeki mindent megtett azért, hogy ne legyen elhanyagolt a kapcsolat?
2019. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lite 3 válasza:
100%

Nem bocsátható meg. Ha másfele akar játszani az ember, lépjen ki a rossz és elhanyagolt párkapcsolatából, és akkor tegye.


Egyébként sincs értelme ilyen párkapcsolatban lenni, akkor meg minek?

2019. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mi az oka a megcsalásnak. A megcsalás az megcsalás. Ami nem megoldás semmire. Ha az illető el van hanyagolva, a partnerével keresse a megoldást, ne másnak a bugyijában/gatyájában.
2019. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bevallom nem szoktam szeretni amikor kérdésre kérdéssel válaszolnak, de a 2# nagyon találó és lényegre törő volt, jár a zöld like jel.
2019. okt. 12. 09:33
 6/13 Lite 3 válasza:
1! Miért?
2019. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Igen. Sőt az elhanyagoló félnek kell bocsánatot kérnie, amiért más ember karjaiba taszította a párját.
2019. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Előző: Hónap vicce!

Jó volt. :D

2019. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban alap az őszinte oda-vissza történő kommunikáció. Amennyiben ez hiányzik az egyik, vagy mindkét fél részéről, akkor az már csak nyűglődés lesz a sza.rban.A megcsalás ezen nem javít. A megcsaló fél ideig-óráig jól érezheti magát félrekefélésnél, de az alapvető probléma az továbbra is megmarad.Mindenestre a csaló fél probléma megoldó képességéről valódi negatív képet ad. Az nem mentség, hogy ő próbálta a másik felé kommunikálni a gondjait(bár lássuk be, ezt kevesen teszik meg, inkább csalnak helyette várva a csodára), és az illetőt ez nem érdekelte. A helyes megoldás az lenne inkább, hogy elgondolkodni azon, hogyha a másik ennyire tesz rá, akkor tovább kell lépni, és nem fenntartani feleslegesen egy kapcsolatot, ami nem működik már. Az idegenekkel történő szex nem lesz erre megoldás. A kapcsolatfüggőség legyőzhető, akár segítséggel is, ha egyedül nem megy. Csak felkéne nőni, és nem hisztis kisgyerek módjára viselkedni. De ugye ez a könnyebb mód.
2019. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem bocsáthato meg. A megcsalas az megcsalas. Én voltam mind a két oldalon, volt aki elhagyagolt és volt akit én hanyagoltam el. Mind a két személlyel leültem és megbeszéltem. En tudtam változatatni, együtt is maradtunk meg évekig, később más okból mentünk szét. Aki engem elhanyagolt viszont nem volt hajlandó változtatni, így szakítottunk. Eszembe nem jutott volna megcsalni. Aljas es gyáva dolog.
2019. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!