Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam az exemmel mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam az exemmel mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ádámmal 6 hónapja kavargattunk egymással. Miközben nyitott kapcsolatban voltam mással. Mindkétfél tudott a másikról. (A másik sráccal 1 évet voltam együtt)

Szóval ezen esetben nem történ megcsalás.

Úgy döntöttem, hogy a másikfélel szakítok. Viszont 2 hét után találkoztam vele (segítségére volt szükségem) és pár ital hatására vad csókcsata kerekedett, aminek nyomát nyakamon viseltem.

Ádámnak elmondtam, hogy találkozni fogok vele (természetesen nem tetszett neki). Viszont el akartam titkolni az affért.

Sajnos lekopott az alapozó és kiszúrta. Mélységesen összetört szegény, miután bevallottam, hogy elcsattant pár csók.

Borzasztóan rosszul érintette, mert úgy érezte h mi ketten egypárt alkotunk és nincs másikfél. Megtört és sírt, mert elvesztette bennem a bizalmát.


Tehát 2 lehetőségem van:

1. Ádámot ki kell békítenem, aki vissza fogadna. De bizalma megrendült


2. Ádámot elengedem és visszamegyek az exemhez, akit sosem bántottam és kvázi ugyanúgy keresnék másik srácot mellé



2019. okt. 10. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem mire jó ez a hármas cirkusz. Kevés egy pasi?

Az exedet kukázd, a pasiddal meg békülj ki.

2019. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd, hogy Ádám jobbat találjon nálad.
2019. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most valami gyakorlásnak szánt firkantás, vagy mi a célod vele?


Mert annak elég gyenge. A szófordulataidon, kifejezéseiden még gyakorolj, mert egyáltalán nem jó stílust ütsz meg benne, senki nem így mesél el és kér tanácsot hasonló esetben ("mélységesen megrendítette, teljesen összetört, megtört", - már csak a zokogott hiányzott)


Majd később fejtegeted, hogy alapból a másik srác mellé is keresnél másikat. (Miért? Azt sem tudni, a másik srác egyáltalán hajlandó e nyitott kapcsolatra. Vagy te csak ilyenekkel találkozol(?). Férfiaknál én pl nem igen találkozok ilyenekkel.)


Harmadrészt "lekopott az alapozó és kiszúrta. "

-? Egyrészt ezt alapból nem is veszi a kutya se észre, nem is értem a szitut. Másrészt meg egy alapozó alapból lekopik a nap végére. De még ha a fél arcod nyalja körbe vagy az alapozódat nyalja le, akkor sem tűnne fel senkinek. VAgy elég maszkos hatású alapozót használsz..



Bocs, nem trollkodásból írok, tényleg nem vágom a fenti sztorit. :)

2019. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-as: kiszívták a nyakát, és lekopott onnan az alapozó. És a másikkal volt benne a nyitott kapcsolatban korábban. Kicsit olvass figyelmesebben :D :D


Kérdező: tégy azt, amit akarsz. Ha szereted Ádámot, akkor legyél vele, és ne kavargass mással. Ha képtelen vagy a hűségre, mert neked több boldogságot okoz a szabad élet, akkor legyél exeddel, aki ezt el tudta fogadni. Csak legyél végre őszinte magaddal, és találd ki végre, hogy mit akarsz. Ezt más nem fogja megmondani neked.

2019. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hu gecc. Teged sem fenyeget a női méltóság 😅 Hagyd a sracot, veled csak rosszabbul járna.
2019. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hány évesek drámája? Tini kat. odébb van...
2019. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köpj föl, és állj alá.
2019. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te nem vagy nő remélem visszakapod
2019. okt. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok változ meg legyél már normális
2019. okt. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!