Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kevesebb lenne a megcsalás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb lenne a megcsalás, ha minden házasság 5 évre szólna? Azután elkéne válni.

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem az évek számától függ. Vannak, akik már a házasság előtt is csalnak. Akkor lenne kevesebb, ha sokan próbálnának uralkodni kitartóan az ösztöneiken, vagy nem köteleződnének el feleslegesen egy monogám típusú ember mellé.
2019. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Közel 10 éve vagyok együtt a férjemmel, eszemben sincs megcsalni, sem elválni, sem a gyereket a szögre akasztani. Ne házasodj, hanem cseréld 5 évenként a partnereidet.
2019. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem.5 év alatt is meg lehet csalni a másikat.
2019. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést laza kapcsolatba lehet hozni a Black Mirror „Hang the DJ" című részével (s04e04). Teljesen független sztorikból áll a sorozat, csakis ajánlani tudom annak akinek ilyen kérdések eszébe jutnak. (Vagy csak a hócipője tele van már a társkereső appokkal.)
2019. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem hittem abban, hogy valaki érett és valaki pedig egyszerűen éretlen egy házasságra. Abban viszont hiszek, hogy vannak olyan emberek, akinek ha évente új felesége lenne, sem lennének boldogok. Egyszerűen kínlódiknak. Jo dolgukban a...Keservesen keresi a "boldogságot" mindegyik, amit saját maga tesz elérhetetlenné. Ezeknek az embereknek lételeműk kapaszkodni a saját mesevilágukba, ahol minden csupa rózsaszín. De az élet nem ilyen. Nem romantikus hollywood story. Vannak nehezebb pillanatok, amikor segíteni kell egymást. Ezek az emberkék ilyenkor menekülőre fogják. Nem azért mert ők nem lennének képesek megoldani, hanem mert gyávák, kényelmesek, csak a jó, szép kell, hiba nem csúszhat a gépezetbe. Ha mégis, kidobják a gépet, javítani lusták. Az ilyenek szerencsétlen idióták akik sosem ,esznek boldogok. Ugyanis olyan képük van a boldogság fogalmáról, ami nem is létezik. Így m i nt a macska, elkergetik egy életen át a saját farkukat.
2019. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barnabas333 ***** válasza:
Szerintem meg kevesebb. Jó van 1-2 forró vérű ember akinek mindegy. De a többség csak a befásulás és elhidegülés után megy félre. Egyébként szerintem a legjobb megoldás a nyitott élet lenne, párcsere egymás előtt. De ehhez éretlen ez az önző, szeretni képtelen emberiség...42f
2019. okt. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!