Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők ti féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
Egy buliban voltunk, odanéztem a páromra és azt láttam hogy odamegy hozzá egy lány átkarolja a nyakát és megcsókolja. A párom ellökte magától és hátra lépett egyet. Tudom ez nem a párom hibája és többször megbeszéltük de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből a jelenetet. Nagyon féltékeny lettem és még is megcsalásnak érzem csak elnézem neki. Ha ő is akarta volna akkor nem tenném.

2019. okt. 18. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. Rosszul esne valszeg de tudnám kezelni. Mégis hogyan lenne megcsalás, ha hátralépett és ellökte magától, mit kellett volna még csinálnia bammeg, lefejelnie? Azért ne essél túlzásokba, felesleges hiszti.
2019. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ellökte magától, mégis mire kéne féltékenynek lenni?
2019. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Kérdés, hogy csak azért rendezett jelenetet, mert te is ott voltál vagy egyébként is így tett volna? Ki a csaj? Miért gondolta azt, hogy lekaphatja a párodat?
2019. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem nőként, de ez egy zaklatás volt, nem megcsalás.


Ha megerőszakolná valaki akkor is megcsalásnak tartanád? Ha mondjuk ez a nő aki ezt csinálta vele mondjuk bekattan és elrabolja, megkötözi, telenyomja teljesítménynövelőkkel és így kvázi kihasználja... Akkor az is annak számítana?


Ez is az volt most, csak kicsiben. Fel kellett volna jelenteni. Valakit megcsókolni mindenféle előzmény nélkül - dutyit kellene, hogy érjen.

2019. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy nem zaklatna fel a jelenet, de nem haragudnék a páromra.
2019. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Minek jártok buliba?
2019. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
intelligens nő ennyi nem lesz féltékeny.
2019. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Velem is történhetne ilyesmi..
2019. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem a páromra haragszom csak a jelenet zavar rettenetesen. És nem tudom kiverni a fejemből. És félek hogy elveszítem
2019. okt. 18. 12:04
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem lennék féltékeny hiszen ellökte magtól. Jobban tennéd ha kivernéd a fejedből, mert ha sokat emlegeted neki, előbb utóbb elege lesz. Nem kell ezt annyira felfújni. Féltékenykedés helyett én a csajt vettem volna elő, hogy mégis mit képzel.
2019. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!