Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti megcsalásnak vennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti megcsalásnak vennétek, ha a párotok elhívná ebédelni kettesben egy kolléganőjét? Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 20:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Munkaidőben vagy azon kívül?
2018. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Ez még nem megcsalás, viszont ha az ebéd után történik még köztük valami, akkor az már az.
2018. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha munkán kívüli szabadidőben történne,félre állna a szám.
2018. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Megcsalásnak nem megcsalás, de aggasztó. Valószínűleg rosszul érezném magam, és nem szeretném tudni, miért nem felel meg az én társaságom egy ebédhez. Lehet, hogy valami szakmai dolgot vitatnak meg, és inkább munkaebéd jellege van, ott tényleg nem sok keresnivalóm van.
2018. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Elírtam, szóval szeretném tudni, miért nem engem hív ebédelni, miért a kolleginát. (4es voltam)
2018. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem szakmai dolgokat vitattak meg, teljesen mással foglalkoznak munkahelyen belül, nem is közvetlen kollégák.
2018. márc. 31. 21:01
 7/31 A kérdező kommentje:
Attól tartok nem-e ismerkedési szándékkal tette (nem olyan régóta van párom munkahelyén a nő).
2018. márc. 31. 21:02
 8/31 anonim ***** válasza:
45%

Nem, ez csak egy ebéd. Semmivel sem másabb, mintha egy kollégát hívna meg.


Féltékeny meg sosem lennék/vagyok, mert tudom, milyen.


Aki szerint ez megcsalás, az nagyon beteg valaki!

2018. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon olvastam egy hozzászólást, ami szerint az. Így jutott eszembe, egyáltalán elgondolkodni rajta.

Mégiscsak más nővel volt, ezért felébredt bennem a kisördög.

2018. márc. 31. 21:07
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
Én minden egyes nap egy kollegámmal eszek kettesben, kint a városban, pedig a férjem is ugyanitt dolgozik. Miért? Mert barátok vagyunk és jó kicsit lazítani munka közben. Munka után úgyis a párommal vagyok. De ha aggaszt, kérdezd inkább meg, hogy mi az oka.
2018. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!