Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ideges vagyok amiatt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideges vagyok amiatt, hogy a párom megcsalhat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem alaptalan a félelmem... a barátom ezen a hétvégén vesz részt egy táborban. Ez ilyen bulizós, leisszuk magunkat dolog egyetemistáknak, és ez az első alkalom, hogy úgy vesz részt rajta, hogy közben van barátnője.


Már a tábor előtt is célozgatott, hogy hát ki tudja milyen új lányok lesznek, meg ha olyan lesz a hangulat, annyit ivott, ki tudja mi történik... Aztán legutoljára mikor találkoztunk, konkrétan rákérdeztem, hogy "de te le is akarsz feküdni mással, vagy csak az agyamat húzod?", és nagy nehezen kinyögte, hogy le akar... mert hogy ez egy jó alkalom lenne, előző években is ez volt...

Nem tudom mire vélni a dolgot...

Megmondtam neki, bármi történik, mondja el.

Ő meg még filozofált, hogy hát én biztos nagyon kiakadnék ha lefeküdne mással, inkább el se kéne mondania...


Egyelőre még távkapcsolatban élünk, ezért megértem, hogy szüksége van férfias vágyainak a kielégítésére mikor én nem vagyok ott... De ez a megnyilvánulása nekem azt mondja, hogy nem is vagyok neki annyira fontos, és nem tisztel.


Tegnap kezdődött a tábor, azóta tiszta para vagyok, hogy mi történhet...

Nektek már ennyi is szakító ok lenne? Ha kiderül, hogy tényleg megcsalt, akkor hogy reagáljak? Ha kiakadok, mondhatja azt, hogy dehát ő szólt előre...



2019. okt. 19. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Jézus Kérdező, mégis miért hagyod, hogy hülyének nézzen ennyire? Konkrétan megengedted neki ezzel, hogy "mindegy ni történik, csak mondja el". Ennyire nem kell lemenni szolgalelkűbe.

Meg kell mondani neki: "Drágám, megértem, hogy neked fontos ez a tábor és fiatal vagy és ki akarsz próbálni dolgokat. Nekem viszont ez nem fér bele, monogám kapcsolatot akarok. Mivel nem tudod ezt nekem megígérni, felőlem aztán csinálj, amit akarsz, de én kiléptem, ne keress töbnet."

Ennyi. Nem idegeskedni, meg megalkudni ke, hanem az ilyen komolytalan kisfiúknak kiadni az útját.

2019. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
92%

XD....JÉZUSMÁRIA...nekem már az is szakítóok lenne, ha igénye támadna ilyenre a páromnak.


Szerintem dobj neki nyugodtan egy üzit, hogy mostmár nyugodt szívvel qrhat félre.

2019. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Jol ertem, a pasid elmondta, hogy le akar fekudni massal, te meg azt kerdezed mi legyen?? :D miert is vagy meg vele?
2019. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben egyetértek, azzal, hogy nagyon elszúrtam ott a dolgot, hogy ÉN nem osztottam meg a véleményemet a dologról, és nem fejeztem ki jobban a nemtetszésemet.

Erre utólag rájöttem, ezért nem tudom, hogy most így mit csináljak... Mert sajnos tényleg magalkudtam, és csak annyit kértem, hogy majd számoljon be...


A másik, hogy a megengedő, empatikus énem még el tudná fogani a dolgot. Kb 3-4 hetente találkozunk pár napra, akkor is ki tudja megfelelőek-e a körülmények a szexhez...

Másrészt meg felmerül bennem a kérdés, hogy azzal, hogy megengedem, nem a saját önbecsülésemet köpöm szembe?

2019. okt. 19. 10:54
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegeskedned kéne, hanem dobni a kukába ezt az embert.
2019. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mostmár muszáj kivárnom a tábor végét... De akkor biztos megbeszélem vele, bármi is történjék.


Szerintetek ha nem is fekszik le senkivel, sem helyes amit tett (vagyis a szándék), illetve részemről a beletörődés?

2019. okt. 19. 10:57
 7/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, egyik sem helyes.
2019. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Eddig is lefeküdt ilyen alkalommal nőkkel, akkor most miért vagy úgy oda??? Azért vannak az ilyen és hasonló táborok, összejövetelek.
2019. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Eddig is lefeküdt ilyen alkalommal nőkkel, akkor most miért vagy úgy oda?"


Mert mióta együtt vagyunk, egy az első ilyen alkalom?

Mert eddig mikor ilyen alkalom volt, akkor szingli volt, és ezelőtt sose csalt meg senkit (elmondása szerint)?

2019. okt. 19. 11:13
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Jézus Kérdező, bármi is történik ott, akkor sem kell pincsinek lenned, hogy "jajj hát ez távkapcsolat, végül is dugjon félre, úgyis keveset látjuk egymást". NEM! Ako komolyan(!) gondol egy kapcsolator az a gatyájába tudja tartani a farkát és még caak meg sem pedzegetne ilyen szituációt a párja felé. Ez nem komoly kapcsolat a részéről. Mi a büdös jó ****nak asszisztálsz hozzá, hogy megalázzon?

Nem kell megvárni a tábor végét, küldd el melegebb éghajlatra mondjuk még ma. Legyen már tartásod. 30n

2019. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!