Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megtudnád a legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád a legjobb barátnőd barátjáról közös ismiken keresztül, hogy beleszerett egy másik csajsziba, elmondanád a barátnődnek, vagy az árulás lenne?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmondanám, még szép!
2018. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer pont egy ilyen kérdés láttán tettem fel a kérdést a barátnőmnek, hogy abban az esetben, ha ilyesmiről (másik csaj, megcsalás) tudomásom lesz, akkor szóljak-e neki? Ő azt mondta, hogy ne, mert ez két ember dolga. És valahol igaza van. Nem feltétlen érzek jogot arra, hogy egy hallott sztori alapján szóljak neki, mert nem akarnék én lenni az, aki kavarja a kakit körülöttük. Ha tuti a sztori, akkor maximum óvatosan jelezném, hogy hallottam valamit és járjon utána, de nem állnék elé, hogy "hallottam a pasid megcsal"...
2018. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ezt csinálhatod: állj elé és kérdezd meg, hogyha megtudsz esetleg egy ilyet, akkor szólj vagy ne? És a válaszol függően tudni fogod, hogy el kell mondanod, vagy nem.


#2-es válaszoló.

2018. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez két ember dolga, ezért a pasival beszélnék, hogy tudok, amit tudok és legyen őszinte a barátnőmmel és ne verje át tovább. Már ha nem akarja, hogy a lány tőlem tudja meg.

De ezt az esetet is csak akkor választanám, ha mondjuk a saját szememmel láttam, hogy pl. megcsalta.

Ha a szomszéd Juli néni vak komondora mesélte a közértben a sztorit, akkor inkább hagynám, ez nem bizonyíték.

2018. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elmondanám. És a legjobb barátnőmről is ezt várnám el.

Minden amúgy a tálalástól függ... Mondd azt, hogy nem akarsz beleavatkozni meg minden, DE...

2018. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Nekem az lenne az árulás ha nem mondom el. És ezt visszafele is elvárnám
2018. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor avatkoznék bele ilyen módon a kapcsolatába, ha bizonyítékaim lennének. Szóbeszéd alapján nem kavarnám a szart, még ha biztos is vagyok az igazamban, hogyan bizonyítom ezt be neki?
2018. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kettessel egyet értek. Az barátnő függő is. Van aki ha kapcsolatban van ugyanolyan mint máskor és tudom hogy hinne nekem.

Van aki meg ilyenkor teljesen elvakult és azt hinné hogy tönkre akarom tenni mert eléggé paranoid ilyenekkel. Pedig mind a ketten ugyanolyan/nagyon közeli barátaim.

De nem másznék bele más kapcsolatába ily módon(sem).

2018. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!