Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit terhesen,1 meglévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisóóóó kérdése:

Akit terhesen,1 meglévő gyermek mellett csalt meg a férje, majd elhagyta őket, azok hogy tették ezen túl magukat? Tényleg csak az idő segít?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve vagyunk együtt. Van egy 16 hónapos kisfiunk és jelenleg 17 hetes terhes vagyok. Július közepén teszteltem pozitívat. Ekkor ismerkedett meg egy lánnyal a munkahelyén. Egyből levelezni kezdtek, majd találkoztak. 2 hónapon keresztül csalt meg ezzel a ku*****l. Amikor vele volt azt hazudta nekem hogy a haverjával elmegy sörözni és ott alszik nála. Én hülye nem is gyanakodtam. Plusz, minden másnap szexeltünk. Úgyhogy nem is értem a mai napig. Azt mondta hogy már nem szeret, mert folyamatosan veszekedtünk és hogy szerinte én mindig megmondtam neki hogy mit csináljon. Biztos én is hibás vagyok, de úgy gondolom hogy ez nagyon undorító dolog volt. Inkább ált volna oda elém és őszintén beszél arról amit érez és hogy nem akar már velem lenni. De ez a titokban megcsalás , undorító dolog. Ja, kb 1 hete összeköltözött ezzel a szutyok nővel , aki sokkal csúnyább , kövérebb mint én. De igazából ez az egy dolog vígasztal. Hogy soha nem fog jobban kinézni nálam. A férjem meg egy igazi szerencsétlen. Nem bánom hogy vége lett, csak azt nem tudom feldolgozni hogy megcsalt.
2019. okt. 19. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos erre nem nagyon lehet mit írni, kitartás és idővel majd csak jobb lesz. :/
2019. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Miert k...zod le a masik csajt?

A ferjedet kellene inkabb.

2019. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Csak az idő, meg az, hogy nem merülsz el az önsajnálatban.
2019. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Savlekotő ***** válasza:
27%
Nem a másik nő hibája h te egy vadidegennek szültél,akit nem is ismersz,aki egyből lepattintott terhesen,akarta a gyereket? Megbeszéltelek,szoktak beszélni? Az igazi szerencsétlen te vagy aki miatt a gyereknek nem lesz normális apja mert a jó eszes anyja egy szarkupacra szülte..
2019. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Azért , mert tudta hogy létezek és terhes vagyok, plusz ott a közös gyerekünk. Ennek ellenére szétrakta a lábát. Az én szememben az ilyenek könnyűvérűek. Persze. A férjem sem szent. Hiszen ő nyomult a csajra.
2019. okt. 19. 13:39
 6/21 A kérdező kommentje:
4-es. Akarta a gyereket. Amúgy meg vegyék már vissza a pofádból :D nem az anyáddal beszélsz
2019. okt. 19. 13:41
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Ezt ketten rontottátok el. Ha a pici mellett ezt megtette veled, akkor valószínű hogy te is elrontottál valamit. Mindennek oka van. Nyilván a megcsalás nem a leggerincesebb dolog, és sajnálom hogy egyedül maradtál a kicsikkel sok erőt és kitartást.

Egyébként az utolsó 4 mondatodba van a legnagyobb igazság. Ha nincs olyan jó nő külsőleg mint te és mégis őt választotta... ez elég árulkodó és ezt semmi rosszindulat nélkül mondom. Néha sértettségünkben átsiklunk afelett, hogy mi sem vagyunk tökéletesek, és bizony a viselkedésünkkel mi is felelősek vagyunk a kapcsolatunk alakulásáért.

2019. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Köszönöm és teljesen igazad van. Tudom hogy ez az én hibám is..csak olyan rossz most ez. Mindegy.
2019. okt. 19. 13:53
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig a saját hibáidat, tanulj belőlük, és törekedj arra, hogy egy későbbi kapcsolatban ne kövesd el őket.Nehéz szembenézni az embernek önmagával, de meglehet tenni.Ezen túl leszel, sokkal könnyebbé válik a jövő.A férjed viszont ne fogadd vissza, ha esetleg véget ér az új kapcsolata.Legyen tartásod, önbecsülésed, és ne legyél hiszékeny.Ellenkező esetben újra megteszi majd veled.
2019. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Elhiszem hogy rossz ugyan ez megtörtént velem is egy éve, annyi különbséggel hogy nekünk nincsenek gyerekek és együtt maradtunk. Amikor beszéltünk erről hogy ő mit érzett, olyan dolgokat mondott el amiket amúgy nem... magában tartotta. Akkor egó nélkül belegondoltam hogy bizony én is hibás voltam hogy idáig jutottunk.

Sajnos a harmadik akkor tud jönni ha jöhet de megértem hogy dühös vagy.

Kitartást és gratulálok azért a picihez, meríts a gyerekekből erőt :)

Azért van melletted valaki akire számíthatsz? Család, barátnő?

2019. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!