Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki a meglévő kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a meglévő kapcsolata mellett beleszeret másba, attól még a jelenlegi párja lehet neki az igazi? Vagy ha az lenne, nem tudna másba beleszeretni meleltte?

Figyelt kérdés

Ugy értem, néha előfordul, hogy valaki évek óta együtt van valakivel, boldogok együtt, de mégis beleszeret másba. Ilyenkor lehetséges az is, hogy mégis a jelenlegi párja az igazi,csak egy kis fellángolás elvakitotta, de később rájön? Vagy ha már másba szeret bele, akkor az első semmiképpen se az igazi? Ha a nagy Ő-vel lenne együtt, amellett nem tudna másba beleszeretni?

Kérdésem kizárólag elméleti jellegű, mert annyi ilyet hallani...


2017. febr. 4. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sokan le akarjuk/ák ezt egyszerűsíteni ennyire, de én azt gondolom, az élet sajnos nem ilyen. Nem fekete-fehér, és a "NAGY Ő-ben" sem hiszek. ( A Nagy ő-t nem találod hanem ti alakítjátok egymásnak).

Egyikkel sem tudod "kimagyarázni" a választásod.

2017. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Énis pont ezen gondolkoztam valamelyik nap.


Mondjuk tegyük fel, hogy valaki szerelmesnek és igazán boldognak érzi magát. 2 év múlva házasság. Majd telnek az évek, és 5 év múlva mondjuk beleszeret egy új emberbe. Tök véletlen, mondjuk kollegák. Az elején csak tetszik neki, majd valamikor egymáshoz szólnak. Szép lassú folyamat, mert mindenki próbálja az ilyet kerülni. Szóval először tetszik neki a megjelenése, de kerüli. Majd a hangja, de kerüli. Majd együtt dolgoznak valamin, és muszáj beszélgetniük. Egymásbaszeretnek és úgy érzik belepusztulnak, ha nem lehetnek együtt. Mint a régi kapcsolatnál az elején.


Nem tudom mi a jó megoldás.


Ha kilép a mondjuk 30 éves fél a kapcsolatból az új szerelemért, mert van még 40 éve, és nem akarja vágyakozva leélni ezt, vagy pedig, ha bennemarad és egy életen át a be nem teljesült szerelmet síratja.


Ez most az a helyzet, ha szerelemről van szó. A fellángolástól és a vonzalomtól könnyű megkülönböztetni, azok nyilván kevesebbet érnek.


De nem gondolhatja az ember, hogy élete 70 éve alatt, csak egyszer lesz szerelmes. Már csak azért sem, mert ha egyszer már volt, akkor elég rosszak lennének a kilátásai.

2017. febr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy normális ember sok másikkal tud passzolni, így sok "nagy Ő" lehetne az életében. Sok dologtól függ, hogy össze tudsz-e jönni ezekkel persze, de a hűség és a megállapodás döntés kérdése is. Az, hogy valami csak fellángolás, vagy komolyabb, az sokban múlik azon, hogy mit kezd valaki az érzéssel (táplálja-e pl).
2017. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat az élet tényleg nem vagy fekete vagy fehér!

Az élet nagy rendező!

A nagy Ő, az igazi, holtomiglan -holtodiglan.

Sok év házassággal a hatunk mögött azt hittem az igazi.

Hozza teszem sok apro összetevője van a dolgoknak.

Jött egy lany. Batran allithatom több odaadast, szeretetet kaptam tőle mint a feleségemtöl X év alatt. Sok összetevő van és ezeket nem részletezném hiaba anonim oldal.

Hosszú lenne!

A szerelem elemésztette magat a lángjában, akkora volt.

A hazasság ezek szerint nem az igazi mégsem.

Viszont az új hiaba ért véget! Nekem az utolsó!

Tudom hogy ő a nagy Ő!

Nem kérem hogy megértsétek. De én tudom hova tegyem a lányt. És a tovabbiakban nem fér meg más a szivemben.

2017. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Uhh, utolsó, jól értem, hogy megházasodtál, jött egy új szerelem, akiért elhagytad a feleséged, majd annak is vége lett?

Az kemény...sajnálom, hogy így alakult! Téged és a volt feleségedet is.

2017. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent, h "elemésztette magát"?
2017. szept. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!